07/22/2019   18:35  |  ԼՐԱՀՈՍ ՊԵԿ-ը կոչ է անում քաղաքացիներին պահպանել օրենսդրության պահանջները Պետական եկամուտների կոմիտեի աշխատակիցների կողմից հերթական հսկողական աշխատանքներն իրականացնելիս` Թուրքիայից ՀՀ Գոգավան-Պրիվոլնոյեի մաքսային կետ-բաժին ժամանած Երևան-Ստամբուլ-Երևան միջազգային...
07/22/2019   18:32  |  ԼՐԱՀՈՍ Տավուշի մարզը նոր ոստիկանապետ ունի ՀՀ ոստիկանության պետ Վալերի Օսիպյանի հրամանով Տավուշի մարզային վարչության պետ է նշանակվել Արմեն Գասպարյանը, որը մինչ այդ զբաղեցնում էր Արարատի մարզային վարչության պետի պաշտոնը: Այս մասին տեղեկանում...
07/22/2019   18:15  |  ԼՐԱՀՈՍ Նախշուն Տավարացյանի լիազորությունները՝ որպես ԲԴԽ անդամ, դադարեցվել են. ԲԴԽ Նախշուն Տավարացյանի լիազորությունները՝ որպես ԲԴԽ անդամ, այսօրվանից դադարեցվել են։ Այս մասին «Փաստինֆո»-ն տեղեկացավ Բարձրագույն դատական խորհուրդի պաշտոնական կայքից։ Ավելի վաղ...
07/22/2019   18:12 Ավտոմեքենաների մաքսազերծման թիվը նախորդ տարվա համեմատ գերազանցվել է. ՊԵԿ փոխնախագահ Եթե ամբողջ անցած տարվա ընթացքում Հայաստան է ներմուծվել 67000 ավտոմեքենա, ապա այս տարի հուլիսի վերջին այդ ցուցանիշն արդեն անցած կլինի։ Facebook սոցիալական ցանցի իր էջում այս մասին գրել է Պետական...
07/22/2019   18:12  |  ԼՐԱՀՈՍ 85 հոգի աշխատանքի համար դիմել է Տավուշի մարզպետարան Այս պահի դրությամբ 85 հոգի դիմել է մեզ, որոնց  արդեն  աշխատանք ենք առաջարկում։ «Փաստինֆո»-ի հետ զրույցում ասաց Տավուշի մարզպետ Հայկ Չոբանյանը։ Նրա վստահեցմամբ տվյալ պահի...
07/22/2019   18:00  |  Արտակարգ պատահարներ Որպես անհետ կորած որոնվում է Գավառի մանկատան 16-ամյա սանը Ոստիկանության Գավառի բաժնի կողմից որպես անհետ կորած որոնվում է Գավառի մանկատան սան, 16- ամյա Հովհաննես Հայրապետյանը։ Նրա գտնվելու վայրի մասին տեղեկություն ունեցողներին խնդրում ենք դիմել...
07/22/2019   17:58  |  Քրեական խրոնիկոն Երեք օրում բացահայտվել է 35 ավտովթար. զոհվել է 2, վիրավորվել՝ 51 մարդ Ըստ ոստիկանության օպերատիվ հաղորդագրությունների ամփոփագրերի` հուլիսի 19-ից 22-ը ՀՀ ոստիկանության տարբեր ստորաբաժանումների կողմից բացահայտվել է հանցագործության 104 դեպք, այդ թվում՝ 11-ը նախկինում...
07/22/2019   17:40  |  ԼՐԱՀՈՍ Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսն օրհնեց Հնդկաստան բուժման մեկնող զինվորականներին Հուլիսի 22-ին Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Երկրորդ Ծայրագույն Պատրիարք և Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսը Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնում ընդունեց տարբեր ժամանակահատվածներում հայրենիքի պաշտպանության համար ռազմական...
07/22/2019   17:38  |  ԼՐԱՀՈՍ Մեկնարկել են Երեւան-Սեւան-Իջեւան-հայ-ադրբեջանական սահման հատվածի միջին նորոգման աշխատանքները Մեկնարկել  են Մ4 Երեւան-Սեւան-Իջեւան-հայ-ադրբեջանական սահման կմ24+860-կմ27+000 ձախակողմյան հատվածի միջին նորոգման աշխատանքները: Աշխատանքներն  իրականացվում են «Ճանապարհ» ՍՊ...
07/22/2019   17:15 Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսը հյուրընկալել է Ավստրալիայի Նյու Սաութ Ուելս նահանգի վարչապետին Հուլիսի 22-ին Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Երկրորդ Ծայրագույն Պատրիարք և Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսը Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնում հյուրընկալեց Ավստրալիայի Նյու Սաութ Ուելս նահանգի վարչապետ տիկ. Գլեդիս...

07/22/2019   15:56  |  Лента новостей Министр обороны Армении обещал “военные сюрпризы” "В соответствии с договорными обязательствами, мы рассчитываем на выполнение производителями своих обязательств до конца года, начала следующего года", – сказал министр обороны Армении Давид Тоноян.
07/22/2019   15:40  |  Криминальная хроника Обезглавленное тело молодой женщины обнаружено на улице в Москве Следователи выясняют обстоятельства и причины ее гибели.
07/22/2019   15:35  |  Лента новостей Пашинян произвел новое назначение Давид Бегинян назначен временно исполняющим обязанности главного судебного исполнителя Республики Армения.
07/22/2019   15:29  |  Суд по делу второго президента РА С европейской точки зрения, уголовный процесс против Роберта Кочаряна уже завершен – адвокат из Франции Адвокат отметил, что на трех этапах была предпринята попытка запугать судей.
07/22/2019   14:45  |  Лента новостей Давид Тоноян прокомментировал ситуацию на армяно-азербайджанской границе На минувшей неделе Минобороны Армении сообщило об обстреле села Елпин Вайоцдзорской области со стороны Азербайджана.
07/22/2019   14:16  |  Здоровье Московский диетолог назвала продукт для борьбы со стрессом Молодой зеленый горошек оказывает положительное влияние на нервную систему и повышает устойчивость организма к стрессу.
07/22/2019   14:07  |  Лента новостей Президент Арцаха произвел новые назначения Нарек Григорян назначен заместителем председателя Следственного комитета Республики Арцах, начальником территориального следственного управления.
07/22/2019   13:53  |  Суд по делу второго президента РА Представитель Кочаряна в Конституционном суде прокомментировал обращение КС в Венецианскую комиссию и ЕСПЧ Решение Конституционного суда обратиться в Венецианскую комиссию или Европейский суд по правам человека никоим образом не означает, что этот высокий суд не в состоянии вынести решение без консультативного заключения.
07/22/2019   12:53  |  Из жизни В Англии чайка похитила собаку Чайка в британском городе Пейнтон на юго-западе Англии похитила чихуахуа из сада хозяйки и улетела вместе с собакой.
07/22/2019   12:38  |  Лента новостей Президент Арцаха присутствовал на финале фестиваля - конкурса международных спортивных танцев в Степанакерте Бако Саакян вручил призы победителям.