07/02/2019   23:46  |  Արտակարգ պատահարներ 14 ռուսաստանցի նավաստի է զոհվել խորջրյա սարքի վրա հրդեհի ժամանակ ՌԴ պաշտպանության նախարարությունը հայտնել է  ռուսական խորջրյա սարքի վրա հրդեհի մասին: Ըստ վարչության հաղորդագրության, հուլիսի 1-ին տեղի ունեցած արտակարգ պատահարի հետևանքով 14 ստորջրյա նավաստի է...
07/02/2019   23:08  |  Անցուդարձ Սոցիոլոգներ. ամեն երրորդ աղջիկը գնում է ժամադրության` անվճար ճաշելու համար ԱՄՆ-ի Կալիֆորնիայի նահանգի սոցիոլոգները պարզել են, որ ոչ թե ռոմանտիկ զգացմունքները, այլ անվճար ճաշը կամ ընթրիքն են յուրաքանչյուր երրորդ աղջկա համար ժամադրության  գնալու պատճառ հանդիսանում:...
07/02/2019   21:56  |  Միջազգային լրահոս ԶԼՄ-ներ. Բարսելոնում թալանել են Քաթարի կառավարական ընտանիքի անդամներին Բարսելոնի հյուրանոցում սենյակը, որտեղ իջևանել են Քաթարի կառավարական ընտանիքի անդամները, թալանել են: Այս մասին հաղորդել է «La Vanguardia» թերթը: Ըստ թերթի, միջադեպը տեղի է ունեցել...
07/02/2019   20:32  |  ԼՐԱՀՈՍ ՀՀ քաղաքացիներն առանց վիզայի կարող են այցելել 60 երկիր. Հայաստանն անձնագրերի ինդեքսում 84-րդն է այաստանը 2019 թվականի երրորդ եռամսյակում Henley & Partners ընկերության անձնագրերի ինդեքսում զբաղեցրել է 84-րդ տեղը. Հայաստանի քաղաքացիներն առանց վիզայի կարող են այելել 60...
07/02/2019   20:28  |  Առողջություն Կրկնակի հարված առողջության համար. ինչ չի կարելի ուտել ալկոհոլի վրայից (տեսանյութ) Բոլորը գիտեն ալկոհոլի վնասակարության մասին, սակայն թունաբանները առաջարկում են լրացուցիչ հատուկ ցուցակ տպել շշերի վրա, որում ընդգրկված կլինեն ալկոհոլի հետ անհամատեղելի մթերքները: Մարինացված վարունգ...
07/02/2019   20:11  |  ԼՐԱՀՈՍ Նիկոլ Փաշինյանը հանդիպել է Եվրոպայի 2-րդ խաղերի մեդալակիր մարզիկների հետ Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը հանդիպել է Եվրոպայի 2-րդ խաղերի մեդալակիր մարզիկների հետ: Նիկոլ Փաշինյանը շնորհավորել է մարզիկներին Եվրոպական խաղերում հաջողությունների հասնելու, մեդալներ նվաճելու...
07/02/2019   20:02 Նախագահ Արմեն Սարգսյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Վլադիմիր Պուտինին Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանն այսօր ցավակցական հեռագիր է հղել Ռուսաստանի Դաշնության նախագահ Վլադիմիր Պուտինին Իրկուտսկի շրջանում տեղի ունեցած ջրհեղեղի առնչությամբ, որը բազմաթիվ զոհերի և...
07/02/2019   19:58  |  Միջազգային լրահոս Եվա Մերկաչևան պատմել է սպանված Խաչատրյանի հարազատների կողմից սպառնալիքների մասին Մոսկվայի հասարակական դիտորդական հանձնաժողովի փոխնախագահ, «МК» -ի տեսաբան Էվա Մերկաչևան հայտնել է սպանված Միխայիլ Խաչատրյանի ընտանիքի կողմից սպառնալիքների մասին: Մերկաչևայի խոսքերով,...
07/02/2019   19:32  |  Քրեական խրոնիկոն Քրեական հեղինակություն «Պոնտյոն» կմնա կալանավորված. դատարանը մերժեց պաշտպանի բողոքը ՀՀ վերաքննիչ քրեական դատարանը դատավոր Վազգեն Ռշտունու նախագահությամբ, այսօր որոշեց մերժել քրեական հեղինակություն «Պոնտյո» անունը կրող Պետրոս Հարությունյանի պաշտպանի բողոքը՝ վերջինիս...
07/02/2019   18:49  |  2-րդ նախագահի գործով դատավարությունը Դատավոր Դանիելյանը սխալվել է իր բոլոր եզրահանգումներում. Հովհաննես Խուդոյան «Մենք դատական ակտի հետ ամբողջությամբ համաձայն չենք, եւ կարծում ենք, որ դատավորը սխալվել է իր բոլոր եզրահանգումներում»,- «Փաստինֆո»-ի հետ զրույցում այս կարծիքը հայտնեց Ռոբերտ...

07/02/2019   18:20  |  Из жизни Итальянка просидела в лифте 27 часов и спаслась благодаря вину В тот день температура на улице достигала 30 градусов, однако в замкнутой кабине лифта воздух нагрелся до 50 градусов.
07/02/2019   18:09  |  Чрезвычайное просшествие 14 моряков погибли при пожаре на российском глубоководном аппарате В ходе проведения батиметрических измерений возник пожар. 14 моряков-подводников погибли в результате отравления продуктами горения.
07/02/2019   17:44  |  Чрезвычайное просшествие В Иркутской области сообщили о 18 погибших из-за наводнения Еще 13 человек числятся пропавшими без вести,
07/02/2019   17:20  |  Лента новостей Спикер парламента Армении констатировал наличие хорошей базы для реализации перспективных программ сотрудничества с Уругваем Мирзоян в рамках проходящего 1-2 июля в Москве международного форума “Развитие парламентаризма” встретился с председателем Палаты представителей Восточной Республики Уругвай Сессилией Ботино.
07/02/2019   17:11  |  Судебный репортаж Суд удовлетворил ходатайство прокуроров о проведении новой экспертизы в отношении Манвела Григоряна Судья отметил, что проведение экспертизы поручается соответствующей экспертной комиссии Министерства здравоохранения Армении.
07/02/2019   16:40  |  Международные новости 50 человек погибли при взрыве бензовоза в Нигерии Инцидент произошел в понедельник в штате Бенуэ на юго-востоке страны.
07/02/2019   16:36  |  Лента новостей Врачи рассказали армянским дипломатам о состоянии пострадавшего в Тбилиси Давида Григоряна Дипломаты посольства Армении в Грузии сегодня в больнице проведали гражданина Грузии Давида Григоряна, пострадавшего в ходе столкновений в Тбилиси, произошедших в ночь с 20-го на 21-ое июня.
07/02/2019   16:27  |  Лента новостей Пашинян принял участие в церемонии вручения дипломов выпускникам ереванского филиала МГУ "Я многократно говорил, что граждане Республики Армения в качестве стратегического видения должны владеть как минимум несколькими иностранными языками",- заявил Пашинян.
07/02/2019   16:08  |  Лента новостей Журналисты завалили вопросами племянника экс-президента Армении(Видео) На вопрос одного из журналистов о том, откуда у его отца 30 миллиардов драмов, Айк Саргсян ответил:”Заработали, что в этом такого? Это вас не касается”.
07/02/2019   15:52  |  Интересно знать Ученые назвали настоящую причину видений с того света Ученые Копенгагенского университета в Дании показали, что околосмертные переживания, которые человек испытывает при угрожающих жизни состояниях, связаны с нарушениями сна.