05/29/2019   22:32  |  Մարզական Արսենալի երկրպագուները Բաքվում երգում են Մխիթարյանի պատվին (տեսանյութ) Լոնդոնի «Արսենալի» այն երկրպագուները, որոնք այցելել են Բաքու՝ Եվրոպա լիգայի եզրափակչին, քաղաքում երգում են թիմի հայ ֆուտբոլիստ Հենրիխ Մխիթարյանի պատվին: Մեր ընտրանու ավագը չի...
05/29/2019   22:28  |  ԼՐԱՀՈՍ Ադրբեջանի հայատյացության հետևանքները չեն կարող հաղթահարվել մի ակնթարթում. ԱՀ ԱԳՆ մեկնաբանությունը Մխիթարյանի Բաքու չմեկնելու վերաբերյալ Բաքվում անցկացվող Եվրոպայի լիգայի եզրափակիչ խաղի հետ կապված գործընթացները, մասնավորապես, այն, որ Լոնդոնի «Արսենալի» կիսապաշտպան և Հայաստանի ֆուտբոլի հավաքականի ավագ Հենրիխ Մխիթարյանը...
05/29/2019   22:21  |  Քրեական խրոնիկոն Պետրոս Հարությունյանին ազատությունից զրկելու որեւէ հիմք չկա. պաշտպան Քրեական հեղինակություն «Պոնտյո» անունը կրող Պետրոս Հարությունյանի պաշտպանը բողոքարկել է Վերաքննիչ քրեական դատարանի` Հարությունյանին դարձյալ կալանավորելու որոշումը
05/29/2019   22:21  |  Մեկնաբանություն Նյարդայնացնում է հայ ժողովրդին կներեք՝ «էշի տեղ» դնելու իշխանությունների մանկամիտ գործելաոճը. Աշոտյան Պուտին-Փաշինայն չկայացած հանդիպման մասին,- ֆեյսբուքում գրառում է կատարել ՀՀԿ փոխնախագահ Արմեն Աշոտյանը։ «Չեմ պատրաստվում չարախնդալ Ղազախստանի մայրաքաղաքում Հայաստանի և Ռուսաստանի ղեկավարների...
05/29/2019   21:26  |  Մեկնաբանություն Ոստիկանապետը կաշկանդվա՞ծ է ՀՀ վարչապետի հայտարարություններով «Ես չեմ կարող, ոչ էլ իրավունք կվերապահեմ ինձ՝ վարչապետի գործողությունները այստեղ մեկնաբանել»՝ այսպես է պատասխանել ՀՀ ոստիկանապետ Վալերի Օսիպյանը լրագրողի հարցապնդմանը, թե դատարանների...
05/29/2019   21:02  |  ԼՐԱՀՈՍ Բակո Սահակյանը ներկա է գտնվել «Ճանաչիր քո հայրենիքը» խորագրով տոնական միջոցառմանը Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը մայիսի 29-ին ներկա է գտնվել Ստեփանակերտի «Մենք ենք, մեր սարերը» հուշարձանի շրջակայքում «Արարիչ» բարեգործական հիմնադրամի կողմից...
05/29/2019   20:36  |  ԼՐԱՀՈՍ Նիկոլ Փաշինյանը հեռախոսազրույց է ունեցել Հենրիխ Մխիթարյանի հետ Նուր-Սուլթանից վերադառնալով՝ հեռախոսազրույց ունեցա Հենրիխ Մխիթարյանի հետ եւ զորակցությունս հայտնեցի՝ «Արսենալ»-«Չելսի» այսօրվա խաղից առաջ, որին Հենրիխը չի կարողանա մասնակցել...
05/29/2019   20:32  |  ԼՐԱՀՈՍ Փաշինյանն ու Պուտինն ունեցել են ոչ պաշտոնական շփումներ. Վլադիմիր Կարապետյան ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի Ղազախստան կատարած այցի ժամանակ նախապես ծրագրված բոլոր հանդիպումները տեղի են ունեցել: Այս մասին «Փաստինֆո»-ի թղթակցի հետ զրույցում ասաց վարչապետի խոսնակ...
05/29/2019   20:20  |  Մարզական Թույլ մի տվեք այս հակահայկական ռասիզմին հաղթել. CNN-ի հաղորդավարն «Արսենալ»-ի երկրպագուներին կոչ է արել կրել Մխիթարյանի անունով մարզաշապիկներ Բրիտանացի լրագրող, ամերիկյան CNN հեռուստաալիքի հաղորդավար Պիրս Մորգանը կոչ է արել Լոնդոնի «Արսենալ»-ի երկրպագուներին չենթարկվել սպառնալիքներին և Հենրիխ Մխիթարյանի անունով մարզաշապիկներ...
05/29/2019   19:38  |  ԼՐԱՀՈՍ Հանրապետության տոնի առթիվ նախագահ Արմեն Սարգսյանը պետական բարձր պարգևներ հանձնեց մի շարք ոլորտների ներկայացուցիչների Հայաստանի Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանը Հանրապետության տոնի առթիվ պետական բարձր պարգևներ և կոչումներ շնորհեց մի շարք ոլորտների ներկայացուցիչների: «Արմենպրես»-ի փոխանցմամբ՝...

05/29/2019   18:19  |  Здоровье Жительница США окостенела из-за редкой болезни В семь лет у нее срослись челюсти. После этого она могла открывать рот лишь на несколько миллиметров.
05/29/2019   18:00  |  Лента новостей Президент Армении пообедал с послами стран ЕАЭС Встреча состоялась по случаю пятилетия подписания договора об учреждении Евразийского экономического союза.
05/29/2019   17:53  |  Лента новостей “Вас любят и ценят на родине” – президент Армении принял известную французскую певицу Рози Армен Рози Армен в свою очередь отметила, что все армяне мира хотят видеть Армению сильной и благополучной.
05/29/2019   17:40  |  Лента новостей Министр обороны Армении обсудил с гендиректором “Рособоронэкспорта” вопрос закупки военной продукции Министр обороны Армении Давид Тоноян 29 мая принял делегацию во главе с генеральным директором компании “Рособоронэкспорт” Александром Михеевым.
05/29/2019   17:22  |  Лента новостей Врио главы Высшего судебного совета Армении обратился в парламент Даниелян обратился в Национальное собрание для избрания нового члена Высшего судебного совета.
05/29/2019   17:02  |  Международные новости ЕС рассказал о плачевном состоянии Турции В итоговой части отмечается, что переговоры о вхождении страны в Евросоюз зашли в тупик.
05/29/2019   16:55  |  Лента новостей В Прокуратуре Армении прокомментировали информацию об освобождении Миграна Погосяна под домашний арест Прокуратура Армении официально не извещена об освобождении бывшего начальника Службы принудительного исполнения судебных актов Армении экс-депутата НС Миграна Погосяна под домашний арест.
05/29/2019   16:36  |  Лента новостей Кандидат на пост судьи КС рассказал об особенностях своего мышления Кандидат на пост судьи Конституционного суда Армении Артур Вагаршян на слушаниях в парламенте по его кандидатуре заявил, что честным людям сложно работать в сфере политики и дипломатии.
05/29/2019   16:05  |  Лента новостей Пашинян: для Армении важно расширение внешнеэкономических связей ЕАЭС "В настоящее время ведутся переговоры между ЕАЭС и Сингапуром, Египтом, Сербией, Израилем и Индией”, - сказал Пашинян.
05/29/2019   15:50  |  Криминальная хроника Банда криминального авторитета трижды похитила бизнесмена в Подмосковье Участники преступной группы находились под влиянием криминального авторитета Циркача.