ԱԱԾ-ն սոցիալական որևէ ցանցում գրանցված չէ. պաշտոնական 03/01/2019   12:43  |  ԼՐԱՀՈՍ
«Ֆեյսբուք» սոցիալական ցանցի տիրույթում գործում է  «ՀՀ Ազգային Անվտանգություն»  անունը  կրող էջ, որն անհայտ քաղաքացու նախաձեռնություն է և որևէ կապ չունի ՀՀ ազգային անվտանգության ծառայության հետ: Այս մասին հաղորդագրություն է տարածել ՀՀ ԱԱԾ մամուլի կենտրոնը:
«Եթե մինչև վերջերս այդտեղ տեղադրված տեղեկություններն առանձնապես ուշադրության արժանի չէին, ապա  այսօր հրապարակվել է տեղեկատվություն, որը չի համապատասխանում իրականությանը և միտված է որոշակի խառնակչության: Պաշտոնապես հայտարարում ենք, որ ՀՀ ազգային անվտանգության ծառայությունը գրանցված չէ սոցիալական ցանցերում: Ազգային անվտանգության ծառայության մասին տեղեկություն ստանալու համար կարող եք այցելել ՀՀ ԱԱԾ պաշտոնական կայք»,- նշված է հաղորդագրությունում:
18:27 14/02/2019  |  Քրեական խրոնիկոնԱԱԾ-ն կանխել է «Արմավիր» ՔԿՀ մեծ քանակությամբ արգելված իրեր ներկրելու փորձը (տեսանյութ)
14:28 08/02/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՀայրենիքի պաշտպանի վերականգնողական կենտրոնում բուժվող 3 տղա աշխատանքի կանցնի ԱԱԾ-ում
19:08 05/02/2019  |  ԼՐԱՀՈՍԱԱԾ-ում ծառայության ընդունվել ցանկացողների համար կազմակերպվում է ուսուցում Ռուսաստանի առաջատար մասնագիտական բուհերում
20:17 21/01/2019  |  Քրեական խրոնիկոնԲացահայտվել է ՀՀ ՊԵԿ պաշտոնատար անձի օժանդակությամբ կազմակերպված հանցավոր մեխանիզմ

СНБ Армении предупредила о фейковой странице ведомства в Facebook 03/01/2019 14:24 | Информационная платформа
В социальной сети Facebook появилась страница под названием “Национальная Безопасность Республики Армения”, которая является инициативой неизвестного гражданина и не имеет никакого отношения к Службе национальной безопасности РА, говорится в распространенном СНБ заявлении.
"Если публикуемые в последнее время на этой странице сведения не заслуживали особого внимания, то сегодня была опубликована информация, которая не соответствуют действительности и нацелена на провоцирование склоки", - отметили в ведомстве.
В СНБ официально заявили, что Служба национальной безопасности не зарегистрирована в социальных сетях.
"Для получения информации о СНБ можете перейти на официальный сайт – sns.am", – говорится в сообщении СНБ.