Լարված իրավիճակ. Փաշինյանին ոստիկանները բռնությամբ ավտոմեքենա նստեցրեցին և տեղափոխեցին 04/22/2018   11:49  |  Քաղաքական
Արցախի փողոցում լարված իրավիճակ է: ԱԺ ԵԼՔ խմբակցության ղեկավար Նիկոլ Փաշինյանը հեռացվեց հանրահավաքի վայրից  և ոստիկանական ուժերը նրան մեքենա նստեցրեցին ու տեղափոխեցին: Սասուն Միքայելյանը եւս հեռացվել է հանրահավաքի վայրից։
Մինչ ցուցարարների այդ վայրը հասնել ոստիկանները մի քանի շարքով փակել էին փողոցը: Կիրառվեցին հատուկ միջոցներ։
22:38 21/04/2018  |  ՔաղաքականԲանակցությունները տեղի կունենան չեզոք վայրում
22:26 21/04/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՈստիկանությունը՝ Հրազդանում տեղի ունեցած իրադարձությունների մասին
21:57 21/04/2018  |  ՔաղաքականՀՅԴ ներկայացուցիչներն առանձին հանդիպումներ են ունեցել Էդմոն Մարուքյանի, Սերժ Սարգսյանի և Արմեն Սարգսյանի հետ

Полицейские забрали лидера протестного движения Никола Пашиняна в ходе шествия на улице Арцаха 04/22/2018   12:00  |  Политика
Напряженная обстановка сложила на улице Арцаха в Ереване.  Полицейские силой усадили в машину и забрали лидера протестного движения, главы парламентской фракции “Елк” Никола Пашиняна. Митингующие сегодня проводили шествие в сторону столичного оркуга Эребуни, однако им путь преградили усиленные наряды Полиции. В настоящее время на улице Аржцаха Полиция проводит задержания  участников акции протеста.
На состоявшемся на Площади Республики митинге Пашинян заявил, что прошедший день показал необратимость объявленной мирной "бархатной" революции.