Մխիթարյանը լավագույն մարզիկի ավտոմեքենան նվիրաբերեց վիրավոր և հաշմանդամ զինծառայողների վերականգնողական կենտրոնին   03/19/2018   14:34  |  Անցուդարձ
Հայաստանի ֆուտբոլի ազգային թիմի ավագ, Լոնդոնի «Արսենալ»-ի կիսապաշտպան Հենրիխ Մխիթարյանն այցելել է Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան, հանդիպել ուսանողների, բժշկական անձնակազմի հետ:
Այս մասին գրում է ՀՖՖ-ն: Մարտի 24-ին եւ 27-ին Երեւանում էստոնիայի եւ Լիտվայի ընտրանիների հետ կայանալիք ընկերական հանդիպումներին նախապատրաստվելու համար հայրենիք ժամանած Հենրիխ Մխիթարյանը այսօր այցելել է Երեւանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարան, հանդիպել ուսանողների, բժշկական անձնակազմի հետ: Այցի հիմնական նպատակը վիրավոր և հաշմանդամ զինծառայողների հետ հանդիպումն էր:
ԵՊԲՀ ռեկտոր Արմեն Մուրադյանի ուղեկցությամբ Հենրիխ Մխիթարյանը ծանոթացել է համալսարանի տարածքում գործող վիրավոր և հաշմանդամ զինծառայողների վերականգնողական կենտրոնին, զրուցել հիվանդների, ուսանողների հետ:
Հենրիխ Մխիթարյանը 2017 թվականի Հայաստանի 10 լավագույն մարզիկների ցուցակում ընդգրկվելու համար ստացած ավտոմեքենան նվիրաբերել է վիրավոր և հաշմանդամ զինծառայողների վերականգնողական կենտրոնին:
15:41 12/03/2018  |  ՄարզականԴարձյալ միասին. Մոմանին անդրադարձել է Մխիթարյան-Օբամեյանգ զույգին (ծաղրանկար-տեսանյութ)
21:04 09/03/2018  |  ՄարզականՀայտնի է Եվրոպա լիգայի շաբաթվա լավագույն ֆուտբոլիստը
00:18 09/03/2018  |  ՄարզականՄխիթարյանի առաջին գոլը Արսենալում, հարցերը գրեթե լուծվեցին Սան Սիրոյում (տեսանյութ)
23:54 08/03/2018  |  ՄարզականԵԼ. Մխիթարյանը մասնակցել է 15 գոլերի. սա լավագույն արդյունքն է 2015 թվականից ի վեր

Генрих Мхитарян подарил свой наградной автомобиль реабилитационному центру Защитника Отечества в Ереване 03/19/2018   15:25  |  Спорт
Капитан национальной сборной Армении и лондонского “Арсенала” Генрих Мхитарян посетил государственный медицинский университет имени Мхитара Гераци в Ереване, встретился со студентами и медперсоналом. Цель визита – встреча с ранеными военнослужащими и военными с инвалидностью. Об этом сообщает Федерация футбола Армении.
Ректор ЕГМУ Армен Мурадян ознакомил Генриха Мхитаряна с действующим на территории вуза Реабилитационным центром Защитника Отечества, пообщался с пациентами и студентами.
Генрих Мхитарян преподнес в дар Реабилитационному центру автомобиль, который он получил в награду за звание одного из десяти лучших спортсменов Армении 2017 года.
Генрих Мхитарян прибыл в Армению для подготовки к товарищеским матчам с командами Эстонии и Литвы, которые пройдут 24-го и 27-го марта.