Երևանի քաղաքապետարանի աշխատակազմի հանրակրթության վարչության պետ Գայանե Սողոմոնյանն ազատվել է աշխատանքից 06/06/2017   14:58  |  ԼՐԱՀՈՍ
Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը, ղեկավարվելով ՀՀ աշխատանքային օրենսգրքի 112-րդ հոդվածի 1-ին մասով և «Համայնքային ծառայության մասին» ՀՀ օրենքի 33-րդ հոդվածի 1-ին մասի «ա» կետով, Երևանի քաղաքապետարանի աշխատակազմի հանրակրթության վարչության պետ Գայանե Սողոմոնյանին ազատել է աշխատանքից:
Այս մասին հայտնումէ Երևանի քաղաքապետարանի տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունը:

Гаяне Согомонян освобождена с поста начальника Управления общего образования мэрии Еревана 06/06/2017   15:39  |  Лента новостей
Гаяне Согомонян освобождена от должности начальника Управления общего образования мэрии Еревана. Об этом сообщает пресс-служба столичной мэрии.
“Мэр Еревана Тарон Маргарян, руководствуясь статьей 112 (часть 1) Трудового кодекса РА и статьей 33 (пункт а части 1) закона РА «Об общинной службе», освободил от должности начальника управления общего образования аппарата мэрии Еревана Гаяне Согомонян”, -отмечается в сообщении.