Վիճաբանության ժամանակ ստացած մարմնական վնասվածքներից մահացել է 06/06/2016   13:38  |  Քրեական խրոնիկոն
Հունիսի 4-ին՝ ժամը 23.45-ին, Ճանապարհային ոստիկանության օպերատիվ կառավարման կենտրոնից ոստիկանության Էրեբունու բաժնում հաղորդում է ստացվել, որ Նուբարաշենի խճուղում գտնվող բենզալցակայանի դիմաց մահացած, անձը չպարզված քաղաքացի կա:
Մեկնած օպերատիվ խումբը պարզել է, որ նույն օրը, ժամը 23-ին, «Ֆորդ Տրանզիտ» մակնիշի ավտոմեքենայի վարորդ, 1958 թ. ծնված Եղիշե Խաչատրյանը Նուբարաշենի խճուղու թիվ 1/5 հասցեի մոտ վիճաբանել է անհայտ ավտոմեքենայի վարորդի և ուղևորների հետ, որի ընթացքում ստացած մարմնական վնասվածքներից մահացել է:

В Ереване драка между двумя водителями закончилась гибелью одного из них 06/06/2016   14:58  |  Криминальная хроника
Драка с летальным исходом произошла в спальном районе Еревана.
4 июня в 23:45 из Центра оперативного управления Дорожной полиции в дежурную часть Эребунинского отдела Полиции РА поступило сообщение о том, что на Нубарашенском шоссе, напротив бензоколонки, найдено тело неизвестного человека.
“Выехавшие по указанному адресу оперативники установили, что в тот же день в 23 ч. у дома номер 1/5 по Нубарашенскому шоссе  водитель автомобиля марки «Ford tranist» Егише Хачатрян, 1958 г.р., затеял драку с водителем и пассажиром неизвестного автомобиля, в ходе которой получил травмы и скончался”, - говорится в сообщении, размещенном на сайте Полиции Армении.