ԼՂՀ Նախագահ Սահակյանն այցելել է նախկին Ղարմետաքսկոմբինատի տարածքում գործող արտադրամասեր 07/02/2015   17:35  |  ԼՐԱՀՈՍ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հուլիսի 2-ին այցելել է Ստեփանակերտի նախկին Ղարմետաքսկոմբինատի տարածքում գործող արտադրամասեր եւ ծանոթացել դրանց աշխատանքներին: այս մասին տեղեկանում ենք ԼՂՀ Նախագահի պաշտոնական կայքից:
Երկրի ղեկավարը հանդիպել է աշխատակիցների հետ եւ ընդգծել, որ նոր աշխատատեղերի բացումը եւ արդյունաբերության տարբեր ճյուղերի զարգացումն այսուհետ էլ կլինեն իշխանությունների ուշադրության կենտրոնում:
Բակո Սահակյանը նաեւ նշել է, որ նախատեսվում է իրականացնել մի շարք նոր ծրագրեր:
16:04 29/05/2015  |  ԼՐԱՀՈՍԲակո Սահակյանը Ջերմուկ քաղաքում մասնակցել է հյուրանոցա-առողջարանային համալիրի բացման արարողությանը
14:29 01/05/2015  |  ԼՐԱՀՈՍԱնվանի բանաստեղծ Հրաչյա Բեգլարյանի խորաքանդակի բացման հանդիսավոր արարողությունը
09:40 11/12/2014  |  ՄամուլԲակո Սահակյան. «Պատերազմը մեզ պարտադրվեց, մենք հաղթեցինք». «168 ԺԱՄ»
14:16 07/12/2014  |  ԼՐԱՀՈՍԲակո Սահակյանը ծաղկեպսակ է դրել Սպիտակի երկրաշարժի անմեղ զոհերի հիշատակը հավերժացնող հուշակոթողին

Президент НКР посетил производственные цеха, действующие на территории бывшего Каршелккомбината 07/02/2015   18:07  |  Лента новостей
Президент Нагорно-Карабахской Республики Бако Саакян 2 июля посетил производственные цеха, действующие на территории бывшего Каршелккомбината в г.Степанакерте, и ознакомился с проводимыми там работами. Об этом сообщает Главное информационное управление аппарата президента НКР.
Глава государства встретился с сотрудниками и подчеркнул, что открытие новых рабочих мест и развитие разных отраслей промышленности и впредь будут находиться в центре внимания властей.