Վահան Բաբայանը՝ ԲՀԿ մամուլի քարտուղարի ժամանակավոր պաշտոնակատար 03/06/2015   14:40  |  ՀՐԱՏԱՊ ԹԵՄԱ
«Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցության մամուլի խոսնակի պաշտոնից հրաժարված Տիգրան Ուրիխանյանի փոխարեն այդ պաշտոնը ժամանակավորապես ստանձնել է Ազգային ժողովի «Բարգավաճ Հայաստան» խմբակցության անդամ Վահան Բաբայանը:
Ինչպես քիչ առաջ իր ֆեյսբուքյան էջում գրել է Վահան Բաբայանը, կուսակցության նորընտիր ղեկավարության կողմից այդ պաշտոնը ժամանակավորապես վստահվել է իրեն։
«Ես հասկանում եմ, որ կուսակցության համար այս դժվարին ժամանակահատվածում իրոք բարդ և պատասխանատու աշխատանք է սպասվում, սակայն պատրաստ եմ աշխատել։
Շնորհակալ եմ Նաիրա Զոհրաբյանին և մյուս գործընկերներիս վստահության համար, շնորհակալ եմ Տիգրան Ուրիխանյանին կատարված հսկայածավալ աշխատանքի համար, շնորհակալ եմ նաև արդեն ստացվող շնորհավորանքների համար։
Հուսով եմ նաև, որ մեր լրագրող գործընկերները այսուհետ կտարածեն միայն հավաստի տեղեկատվություն կուսակցության պատասխանատու անձանց և անձամբ իմ հետ ճշտելուց հետո, որպեսզի մեր աշխատանքը լինի արգասաբեր և արդյունավետ, քան զբաղվենք հրապարակվող լուրերի հերքմամբ»,-ասված է Վահան Բաբայանի գրառման մեջ։

“Процветающая Армения” временно возложила обязанности пресс-секретаря партии на Ваана Бабаяна 03/06/2015   15:26  |  Актуальная тема
Член парламентской фракции “Процветающая Армения” Ваан Бабаян будет временно исполнять обязанности пресс-секретаря ППА.
Напомним, ранее появилась информация о том, что Тигран Уриханян подал в отставку с поста пресс-секретаря ППА.
Как сообщил на своей странице в соцсети Фейсбук Ваан Бабаян, новоизбранное руководство партии временно доверило ему этот пост.
“Я понимаю, что в столь трудные для партии времена предстоит проделать тяжелую и ответственную работу, однако я готов”, - отметил он.
Бабаян поблагодарил лидера ППА Наиру Зограбян и своих коллег за доверие. Он также выразил признательность Тиграну Уриханяну за проделанную им огромную работу.