Ոսկեպարում իրավիճակը լարվում է, Փաշինյանի հետ հանդիպմանը սահմանափակվում է մասնակիցների մուտքը 04/17/2024   13:03  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ոսկեպարում իրավիճակը լարվում է։ Տավուշ մեկնած Նիկոլ Փաշինյանի հետ հանդիպմանը սահմանափակվում է մասնակիցների մուտքը դահլիճ։ Բազմաթիվ ոսկեպարցիների թույլ չեն տալիս մասնակցել հանդիպմանը, իսկ մասնակցելու թույլտվություն ստացածների մոտից էլ հավաքում են հեռախոսները։
Քաղաքագետ Սուրեն Պետրոսյանին եւս թույլ չեն տվել մասնակցել հանդիպմանը, սահմանափակվել է նաեւ գնդապետ Միհրան Մախսուդյանի մուտքը՝ դահլիճ։
Ի պատասխան, ոսկեպարցիներն ասում են, որ այդ դեպքում իրենք կբոյկոտեն հանդիպումը։ Իրավիճակը շարունակում է լարված մնալ։

Ситуация в Воскепаре накаляется: многих жителей не допускают к участию во встрече с Пашиняном 04/17/2024   13:17  |  Лента новостей
Ситуация в Воскепаре накаляется. Вход участников на встречу с прибывшим в Тавуш Николом Пашиняном ограничен. Многих жителей Воскепара не допускают к участию во встрече, а у тех, кому разрешили присутствовать на ней, забирают телефоны.
Политолога Сурена Петросяна также не разрешили участвовать во встрече. Вход в зал полковника Миграна Махсудяна также был ограничен.
В ответ воскепарцы заявили, что в таком случае они намерены бойкотировать встречу. Ситуация продолжает оставаться напряженной.