«Ուրալյան ավիաուղիներ»-ը դադարեցնում է թռիչքները դեպի Ադրբեջան 03/08/2022   14:07  |  ԼՐԱՀՈՍ
«Ուրալյան ավիաուղիներ»-ը երկուսուկես շաբաթով դադարեցնում է թռիչքները դեպի Ադրբեջան, «Ինտերֆաքս» գործակալության հաղորդմաբ` այս մասին հայտնել են ավիափոխադրողի մամուլի ծառայությունից։
«Ներկայիս աշխարհաքաղաքական իրավիճակի պատճառով «Ուրալյան ավիաուղիներ»-ը դադարեցնում է թռիչքները դեպի Ադրբեջան (Բաքու, Գյանջա, Լենքորան) 08.03.22-ից մինչև 26.03.22-ը ներառյալ»,- ասվում է ավիաընկերության հաղորդագրության մեջ։
20:30 12/01/2022  |  Միջազգային լրահոս«Աէրոֆլոտը» հունվարի 14-ից կվերսկսի ավիահաղորդակցությունը՝ Մոսկվայի եւ Ալմաթիի միջեւ
20:20 26/12/2021  |  Միջազգային լրահոսՄոսկվայի եւ Մերձմոսկվայի օդանավակայաններն աշխատում են բնականոն ռեժիմով՝ ձնաբքի եւ տեղատարափ ձյան պայմաններում

Авиакомпания "Уральские авиалинии" приостанавливает выполнение рейсов в Азербайджан 03/08/2022   14:19  |  Международные новости
Авиакомпания "Уральские авиалинии" на две с половиной недели приостанавливает выполнение рейсов в Азербайджан, передает “Интерфакс” со ссылкой на пресс-службу авиаперевозчика.
"В связи со сложившейся геополитической ситуацией авиакомпания "Уральские Авиалинии" приостанавливает выполнение рейсов в Азербайджан (Баку, Гянджа, Ленкорань) с 08.03.22 по 26.03.22 включительно", - говорится в сообщении.
12:23 08/03/2022  |  Лента новостейВладимир Зеленский заявил, что намерен добиться приемлемого результата на переговорах с Россией
00:40 08/03/2022  |  Лента новостейВ Баку расценили заявление РФ об отправке гумпомощи из Арцаха на Украину как провокацию и выпад против территориальной целостности Азербайджана