«Հայաստան» խմբակցությունը Փաշինյանի հետ խոսելու բան չունի, հեռացնելու ենք.Աղվան Վարդանյան 10/28/2021   12:41  |  ԼՐԱՀՈՍ
«Հայաստան» խմբակցությունը բացառում է Նիկոլ Փաշինյանի հետ որևէ ֆորմատով քննարկումը: Այս մասին լրագրողների հետ զրույցում ասաց խմբակցության պատգամավոր Աղվան Վարդանյանը:
««Հայաստան» խմբակցությունն արդեն հայտարարել է, որ քեզ հետ խոսելու բան չունենք, քեզ հեռացնելու ենք», - ասաց Աղվան Վարդանյանը։
Լրագրողի հարցին, ինչպե՞ս եք հեռացնելու, պատգամավորն արձագանքեց՝«Սիրով»։
21:21 17/10/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՆերկա իշխանությունները Սյունիքում չունենալով հանրային հենարան՝ դիմում են համատարած խախտումների և ապօրինությունների․ «Հայաստան»
22:56 16/10/2021  |  ՄեկնաբանությունՀայաստան դաշինքը շարունակում է իր մարզային այցելությունները․ Սաղաթելյան
15:18 16/10/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՀՔԾ-ն Սեյրան Օհանյանին թույլ չի տվել մեկնել ՌԴ. «Հայաստան» դաշինք
22:08 15/10/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՄիակողմանի խաղաղասիրական կոչերը, ագրեսիվ հայտարարություններն անպատասխան թողնելը չեն նպաստում իրական արժանապատիվ խաղաղություն ձևավորելուն. «Հայաստան»

“Нам не о чем говорить с ним, мы его сместим”: фракция “Армения” исключает какие-либо переговоры с Пашиняном 10/28/2021   13:41  |  Лента новостей
Парламентская фракция “Армения” исключает обсуждение с Николом Пашиняном в каком-либо формате, заявил в беседе с журналистами в четверг депутат от упомянутого блока Агван Варданян.
“Фракция “Армения” уже заявила, что ей не о чем говорить с ним и что планирует его сместить”, - сказал Агван Варданян.
Один из журналистов поинтересовался у депутата, как политсила будет этого добиваться. В ответ депутат заявил:”С любовью”.