Պետական պաշտոնի հավակնող անձինք պարտադիր պետք է բժշկական ստուգում անցնեն ալկոհոլիզմի, թմրամոլության և հոգեկան շեղումների տեսանկյունից. Վանեցյան 05/30/2021   21:13  |  ԼՐԱՀՈՍ
«Հայրենիք» կուսակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանը ֆեյսբուքյան իր էջում հանդես է եկել հայտարարությամբ.
«Հաղթանակից հետո մեր դաշինքն անպայման նախաձեռնելու է օրենսդրական փոփոխություններ` ամրագրելով, որ պետական բարձր պաշտոնի հավակնող անձինք այսուհետ պարտադիր պետք է բժշկական ստուգում անցնեն ալկոհոլիզմի, թմրամոլության և հոգեկան շեղումների տեսանկյունից»,- գրել է նա:
14:15 28/05/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԱրթուր Վանեցյանը հանդիպում է ունեցել Նիդերլանդների դեսպանի հետ
13:02 23/05/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԵրեխայի կյանքում կարևորը կայունությունն է. Նոնա Վանեցյան
14:12 22/05/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԸնկե՛ր կապիտուլյանտ, եթե ՀՀ տարածքում գործում են ադրբեջանական գործակալներ, ինչո՞ւ չեք ձերբակալում.Վանեցյանը՝ Փաշինյանին
13:59 22/05/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԻշխանությունները որևէ հնարավորություն չունենան վերարտադրվելու.Արթուր Վանեցյան

Артур Ванецян заявил о планах сделать обязательной медпроверку для претендентов на высокие посты 05/31/2021   09:21  |  Лента новостей
Лидер блока "Честь имею" Артур Ванецян заявил о планах инициировать законодательные изменения  в случае победы на выборах.
"После победы наш блок обязательно инициирует законодательные изменения, закрепив, что лица, претендующие на высокие государственные должности отныне обязательно должны проходить медицинскую проверку на алкоголизм, наркоманию и психические отклонения", - написал Ванецян на своей странице в Facebook.