Մեզ փորձում են կենտրոնացնել կենցաղի, ներքին կոնֆլիկտների, տարբեր հանրային դեմքերի ձերբակալություննների, կալանավորումների վրա. Աբրահամյան 02/22/2021   01:11  |  Մեկնաբանություն
Դատարանը բավարարեց Արա Սաղաթելյանին կալանավորելու վերաբերյալ միջնորդությունը՝ խափանման միջոց ընտրեց երկամսյա կալանավորումը: Այս մասին Ֆեյսբուքյան էջում գրել է «Հենակետ» վերլուծական կենտրոնի ղեկավար Տիգրան Աբրահամյանը:
«Հայրենիք հանձնողներն ու թուրք-ադրբեջանական տանդեմի հետ սիրավետ մտածները քայլ առ քայլ հետապնդելու են բոլոր նրանց, ովքեր պիտանի են մեր երկրին։
Մեզ փորձում են կենտրոնացնել կենցաղի, ներքին կոնֆլիկտների, տարբեր հանրային դեմքերի ձերբակալություննների/կալանավորումների վրա, իսկ իրենք զուգահեռ իրականության մեջ մեր թշնամիների հետ պայմանավորվում ու տարածքներ են նվիրում, անորոշ հեռանկարով նախագծեր քննարկում, չմոռանալով սեփական բարեկեցության և վայելքների մասին։
Ու այս ամենը հազարավոր զոհերի արյան ու սերունդների ապագայի հաշվին»,- գրել է նա։
01:07 22/02/2021«Եթե այլ փաստեր չունեն, ապա կոնկրետ յանները տարել ա». Սամվել Մարտիրոսյան
00:11 22/02/2021  |  ՔաղաքականԱդրբեջանը հերթական անգամ հաղթեց Հայաստանին. Ռուբեն Մելիքյան
23:31 21/02/2021  |  ՄեկնաբանությունԻշխանական ֆեյքերը զրպարտություն և հանցագործության հատկանիշներ պարունակող նյութեր են տարածում իմ եւ Սաղաթելյանի հասցեին. կդիմեմ դատարան. Էլիբեգովա
22:05 21/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԿարեն Բեքարյանի խափանման միջոցի վերաբերյալ դատարանի որոշումը կհրապարակվի վաղը

Абрамян: те, кто сдают Родину, будут шаг за шагом преследовать всех, кто нужен нашей стране 02/22/2021 10:10 | Комментарий
Суд поддержал ходатайство об аресте Ара Сагателяна, избравмеру пресечения в виде заключения под стражу сроком на два месяца, напомнил глава аналитического центра “Точка опоры”, бывший советник президента Арцаха Тигран Абрамян.
“Те, кто сдает Родину и состоит в любовном турецко-азербайджанском тандеме, шаг за шагом будут преследовать всех, кто нужен нашей стране. Нас пытаются сфокусировать на быте, внутренних конфликтах, задержаниях/арестах различных общественных деятелей, а параллельно в действительности ведут переговоры с нашими врагами и дарят им территории, обсуждают проекты с неопределенными перспективами, не забывая о собственном благополучии и удовольствиях. И все это за счет крови тысяч погибших и будущего поколений”, - написал Тигран Абрамян.