Գյումրի-Երեւան ճանապարհին քաղաքացիները կանգնեցրեցին վարչապետի շարասյունը եւ իրենց աջակցությունը հայտնեցին կառավարության ղեկավարին. Խոսնակ 02/17/2021   15:46  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ վարչապետի խոսնակ Մանե Գևորգյանը ֆեյսբուքի իր էջում տեղեկացրել է, որ Գյումրի-Երեւան ճանապարհին Մաստարայում, Աշնակում, Ներքին Բազմաբերդում եւ Ուջանում քաղաքացիները կանգնեցրեցին վարչապետի շարասյունը եւ իրենց աջակցությունը հայտնեցին կառավարության ղեկավարին։
Հիշեցնենք, որ Փաշինյանն այսօր Շիրակի մարզպետարանում հանդիպում է ունեցել շիրակցի գերեվարվածների հարազատների հետ։ Շիրակի մարզ կատարած այցի ընթացքում, վարչապետը խորհրդակցություն է անցկացրել Շիրակի մարզպետարանում, քննարկվել են Շիրակի մարզի ընթացիկ եւ ռազմավարական խնդիրները։
12:59 17/02/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԳյումրին պետք է կառուցենք նորովի. Նիկոլ Փաշինյանի խորհրդակցությունը՝ Շիրակի մարզպետարանում

Граждане на трассе Гюмри-Ереван останавливали кортеж премьера Армении и выражали ему поддержку - Геворкян 02/17/2021   16:13  |  Лента новостей
Граждане на трассе Гюмри-Ереван, в частности, в Мастаре, Ашнаке, Неркин Базмаберде и Уджане, останавливали кортеж премьер-министра Армении Никола Пашиняна и выражали поддержку главе правительства. Об этом сообщила пресс-секретарь премьер-министра РА Мане Геворкян на своей странице в Facebook.
Напомним, Пашинян сегодня в администрации Ширакской области провел встречу с родственниками пленных. В рамках визита в Ширакскую область премьер провел совещание, в ходе которого были обсуждены текущие и стратегические проблемы Ширакской области.