Դեռ չլրացած մեր զոհերի 40 օրը, Նիկոլ Փաշինյանի կառավարության անդամները խոսում են Ադրբեջանի հետ դիվանագիտական հարաբերություններ ստեղծելու մասին. քաղաքացի 12/10/2020   11:26  |  ԼՐԱՀՈՍ
Այսօր լրանում է Նիկոլ Փաշինյանի կողմից դավաճանաբար Արցախի տարածքները հանձնելու մասին փաստաթղթի ստորագրման մեկ ամիսը։ Կառավարության շենքի դիմաց ակցիա է իրականացվում՝ Փաշինյանի հրաժարականի պահանջով։
Ակցիայի մասնակիցները հիշեցնում են՝ արդեն մեկ ամիս է, ինչ Փաշինյանը հանձնել է 10.000 քառակուսի կիլոմետր տարածք, դավաճանել է Հայաստանի պատմությունը, դավաճանել է Արցախի համար տված մեր բոլոր զոհերին։
«Այսօր էլ՝ դեռ չլրացած մեր զոհերի 40 օրը, Նիկոլ Փաշինյանի կառավարության անդամները խոսում են Ադրբեջանի հետ դիվանագիտական հարաբերություններ ստեղծելու մասին, իսկ նա ասում է՝ Արցախի հարցի լուծումը պետք է ընդունելի լինի նաև Ադրբեջանի համար։ Նիկոլ, դու դավաճան ես »,- հայտարարեց նա։
15:43 09/12/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՄյասնիկյան պողոտայում Փաշինյանի հրաժարականը պահանջող քաղաքացուն վրաերթի են ենթարկել
15:07 09/12/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՈստիկանական ուժեր են կուտակվել Դեմիրճյան-Բաղրամյան, Դեմիրճյան-Պռոշյան խաչմերուկների մոտ
14:26 09/12/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԲավրա անցակետի մոտ փակվել է միջպետական ճանապարհը՝ Նիկոլ Փաշինյանի հրաժարականի պահանջով
14:35 08/12/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԱրարատի մարզպետի կողմից հավաքագրված անձինք սադրում են Փաշինյանի հրաժարականի պահանջով ակցիա իրականացնող քաղաքացիներին
14:28 08/12/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՔաղաքացիական հագուստով անձը հեռակապի միջոցով հրահանգներ է տալիս ոստիկաններին
13:44 08/12/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՆա փողոց փակելով եկավ իշխանության, փորձում ենք այս շրջանակներում հանել իրեն աթոռից, որին ինքը կառչել է. քաղաքացի

“Предал память павших за Арцах”: перед зданием проходит акция с требованием отставки Пашиняна 12/10/2020   11:45  |  Лента новостей
Сегодня месяц со дня подписания документа о предательской сдаче Николом Пашиняном территорий Арцаха. Перед зданием правительства Армении проходит акция с требование отставки Пашиняна с поста премьер-министра Армении.
Участники акции напоминают, что уже месяц, как Пашинян сдал территорию площадью 10 тыс. квадратных километров, предал историю Армении и память всех павших за Арцах.
“Сегодня, когда еще со дня смерти наших ребят не прошло 40 дней, члены правительства Пашиняна говорят об установлении  дипломатических отношений с Азербайджаном, а он заявляет, что решение вопроса Арцаха должно быть приемлемо и для Азербайджана. Никол, ты предатель!”- заявил один участников акции.
18:12 09/12/2020  |  Лента новостейВанецян: участники сегодняшней акции в поддержку Пашиняна в Апаране - члены секты “Свидетели Иеговы”
18:02 09/12/2020  |  Лента новостейУриханян передал чистый лист бумаги Пашиняну, предложив ему написать заявление об уходе