Անգնահատելի է գեներալ Մնացականյանի ծառայությունը, որն այս օրերին նա մատուցում է Հարենիքին. Արայիկ Հարությունյան 11/09/2020   10:19  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020
ԱՀ նախագահ Արայիկ Հարությունյանն այցելել է պաշտպանության բանակի մարտիկներին ու աշխարհազորայիններին: Այս մասին հայտնել է ինքը` Ա.Հարությունյանը:
«Վաղ առավոտյան այցելել եմ Ստեփանակերտը պաշտպանող մարտական դիրքեր, տեղում զրուցել Պաշտպանության բանակի մարտիկների ու աշխարհազորայինների հետ, ովքեր ավելի քան մեկ օր, է ինչ ետ են մղում մայրաքաղաքի վրա Շուշիից գրոհող թշնամու հրոսակախմբերին:
Շրջայցի ընթացքում հանդիպել եմ նաև գեներալ Մնացականյանին: Այն մեծածավալ ու անգնահատելի ծառայությունը, որն այս օրերին նա մատուցում է Հարենիքին, կներկայացվի պատերազմից հետո», - ֆեյսբուքում գրել է նա:
21:23 08/11/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Յուրաքանչյուրս մեր պարտքը կատարելիս միշտ պետք է լինենք մեր զոհված տղերքի ընտանիքների կողքին. Տիգրան Աբրահամյան
21:20 08/11/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Հակառակորդը փախուստի է դիմում Բերձորի լեռներից

Бесценна работа, которую генерал Мнацаканян проводит в эти дни - президент Арцаха 11/09/2020 10:28 | Азербайджанская военная агрессия-2020
Президент Республики Арцах Араик Арутюнян встретился с бойцами Армии обороны и ополчением. Об этом Арутюнян сообщил на своей странице в Facebook.
"Рано утром посетил боевые позиции, обороняющие Степанакерт. На месте пообщался с бойцами Армии обороны и ополчением, которые уже больше одного дня, как отражают атаки вражеских банд со стороны Шуши", - написал президент Арцаха.
Арутюнян рассказал, что в ходе обхода встретился также с бывшим командующим Армией обороны Арцаха генералом Левоном Мнацаканяном.
"Та масштабная и бесценная работа, которую генерал Мнацаканян проводит в эти дни, будет представлена после завершения боевых действий", - написал президента Арцаха.