Նորից թիրախավորվում է Շուշին. Արծրուն Հովհաննիսյան 10/07/2020   20:36  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020
Նորից թիրախավորվում է Շուշին։ Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրառումով տեղեկացնում է Արծրուն Հովհաննիսյանը:
«Հասկացեք ձեր փախչող զորքի խայտառակության համար խաղաղ բնակիչները մեղավոր չեն»,- գրում է նա։
20:17 07/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Թուրքիան կարողացել է Ալիևին իր բռի մեջ հավաքել, և օգտագործել Հայաստանի դեմ. թուրքագետ
16:20 07/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Իրանը թույլ չի տա ահաբեկիչներին, որոնց դեմ պայքարել է նահատակ Սուլեյմանին՝ հայտնվել մեր սահմանների մոտ. Հասան Ռոհանի
14:00 07/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020Գերիների վերաբերյալ որևէ առարկայական տեղեկություններ չունենք. Արծրուն Հովհաննիսյան
13:56 07/10/2020  |  Ադրբեջանական ռազմական ագրեսիա-2020«Իզվեստիայի» թղթակիցները հայտնվել են գնդակոծության տակ Լեռնային Ղարաբաղում

Город Шуши снова под прицелом - Арцрун Ованнисян 10/07/2020   20:45  |  Азербайджанская военная агрессия-2020
Азербайджан снова целится в мирное население Арцаха.
“Шуши снова под прицелом. Поймите же, что в позоре вашей армии, обращающейся в бегство, мирные жители не виноваты", - написал представитель Министерства обороны Армении Арцрун Ованнисян на своей странице в Facebook.
17:59 07/10/2020  |  Азербайджанская военная агрессия-2020Этот день войдет в историю как день одной из славных побед Армянской армии - Ованнисян
17:53 07/10/2020  |  Азербайджанская военная агрессия-2020В больнице скончался спасатель Овик Агаджанян, раненный во время ракетного обстрела Степанакерта
17:14 07/10/2020  |  Азербайджанская военная агрессия-2020Армия обороны Арцаха наносит новые и болезненные потери вражеским войскам - Араик Арутюнян