Հակառակորդի կիրառած զենքերից սահմանին մարտական ծառայություն իրականացնող ոստիկաններից երկուսը թեթև մարմնական վնասվածքներ են ստացել. ՀՀ ՊՆ 07/13/2020   10:44  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հակառակորդի կիրառած զենքերից սահմանին մարտական ծառայություն իրականացնող ոստիկաններից երկուսը պահակակետի տնակի մոտակայքում թեթև մարմնական վնասվածքներ են ստացել։ Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում հայտնում է ՀՀ ՊՆ մամուլի խոսնակ Շուշան Ստեփանյանը։
13:19 04/07/2020  |  Ղարաբաղյան հակամարտությունՀակառակորդը հրադադարի պահպանման ռեժիմը խախտել է ավելի քան 200 անգամ
13:33 27/06/2020  |  Ղարաբաղյան հակամարտությունՀակառակորդը խախտել է հրադադարի պահպանման ռեժիմը, ավելի քան 190 անգամ
14:13 20/06/2020  |  Ղարաբաղյան հակամարտությունՀակառակորդը հայ դիրքապահների ուղղությամբ արձակվել է ավելի քան 700 կրակոց
12:13 13/06/2020  |  Ղարաբաղյան հակամարտությունԱրցախա-ադրբեջանական հակամարտ զորքերի շփման գոտում, հակառակորդը խախտել է հրադադարի պահպանման ռեժիմը շուրջ 95 անգամ

Двое постовых полицейских получили легкие ранения в результате обстрела с азербайджанской стороны 07/13/2020   10:51  |  Лента новостей
Двое полицейских, несущих боевое дежурство на границе, получили легкие ранения в результате обстрела с азербайджанской стороны. Об этом сообщила пресс-секретарь министерства обороны Армени Шушан Степанян.
“От примененных противником оружий двое полицейских, несущих боевое дежурство на границе, близ времянки у сторожевого поста получили легкие телесные повреждения”, - написала Степанян на свой странице в Facebook.