Նիկոլ Փաշինյանն ու իր ընտանիքի անդամներն ապաքինվել են 06/08/2020   14:11  |  Մեկնաբանություն
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ֆեյսբուկյան իր էջում ապաքինման մասին  հայտարարություն է տարածել։ Հայտատարության մեջ մասնավորապես նշված է. «Սիրելի հայրենակիցներ.
Հենց նոր ստացանք մեր ընտանիքի անդամների կրկնակի թեստերի պատասխանները: Բոլորիս պատասխանը բացասական է: Բացասական պատասխաններ էինք ստացել նաեւ երեկ: Իհարկե, մեր վարակվելու ժամկետները եւ հանգամանքները պետք է որոշակիորեն վերանայենք: Բայց այս պահին կարեւոր է, որ մենք բոլորս առողջ ենք եւ ունենք իմունիտետ: Շնորհակալ եմ այս ընթացքում մեզ ուղղված բոլոր բարեմաղթանքների համար: Ես վերադառնում եմ լիարժեք աշխատանքի»:
11:42 08/06/2020  |  ԿորոնավիրուսԵրեք ԲԿ կմիանա կորոնավիրուսով հիվանդների բուժմանը. Ն. Փաշինյան
21:50 07/06/2020  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ, գնա. Աղասի Ենոքյան
11:22 07/06/2020  |  ԿորոնավիրուսԵս, որպես ՀՀ քաղաքացի, պահանջում եմ, որ վարչապետը 24 ժամվա ընթացքում հրապարակի իր՝ վարակակիր լինելու մասին տեղեկանքը. Գևորգ Պետրոսյան
09:35 07/06/2020  |  ՎերլուծություններԸնդդիմադիր ճակատում համախմբման գործընթացները սկսված են
20:18 06/06/2020  |  ԿորոնավիրուսՀատել ենք դժոխքի սահմանը, բայց մենք հումանիտար աղետ դեռեւս չենք ապրում. Փաշինյան
20:08 06/06/2020  |  Կորոնավիրուս200 կորոնավիրուսով հիվանդ քաղաքացի սպասում է հոսպիտալիզացիայի. Փաշինյան

Пашинян и члены его семьи излечились от коронавируса 06/08/2020   14:17  |  Коронавирус
Премьер-министр Армении Никол Пашинян сообщил, что он и члены его семьи излечились от коронавируса нового типа.
"Только что получили результаты наших повторных тестов. У всех ответы отрицательные. Отрицательные результаты были получены и вчера. Конечно, мы должны в определенном смысле пересмотреть обстоятельства и сроки заражения, но сейчас важно, что мы все здоровы и обладаем иммунитетом", - написал Пашинян на своей странице в Facebook.
Премьер поблагодарил всех за добрые пожелания. Пашинян сообщил, что с сегодняшнего дня он возвращается к полноценной работе.