03/16/2020   23:55  |  Արտակարգ պատահարներ ՃՏՊ Վանաձոր-Ալավերդի ավտոճանապարհին Մարտի 16-ին, ժամը 21:57-ին Ճգնաժամային կառավարման ազգային կենտրոն ահազանգ է ստացվել, որ Լոռու մարզի Վանաձոր-Ալավերդի ավտոճանապարհի 10-րդ կմ-ին՝ «Սատանի կամուրջ» կոչվող տարածքի...
03/16/2020   23:35  |  Կորոնավիրուս Կիեւում փակվում է մետրոն Կիեւում որոշել են փակել մետրոն: Գնացքների երթեւեկությունը կդադարեցվի մարտի 18-ի ժամը  12:00-ից: Այս մասին տեղեկացնում է «Ռեգնում» լրատվական գործակալությունը: Ուկրաինայի նախագահ...
03/16/2020   23:07  |  Կորոնավիրուս Հայաստանում կորոնավիրուսի վարակման դեպքերը հասան 45-ի ՀՀ առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանը ֆեյսբուքյան գրառմամբ հայտնել է, որ կորոնավիրուսի ևս 15 հաստատված դեպք կա։
03/16/2020   22:23  |  Քրեական խրոնիկոն ՀՔԾ-ն հապճեպ նոր միջնորդություն է ներկայացրել Վահագն Հարությունյանին կալանավորելու վերաբերյալ «Փաստինֆո»-ի տեղեկություններով՝ ՀՔԾ-ն հապճեպ նոր միջնորդություն է ներկայացրել «Մարտի 1»-ի գործով քննչական խմբի նախկին ղեկավար Վահագն Հարությունյանի նկատմամբ որպես խափանման...
03/16/2020   22:10  |  Կորոնավիրուս Եվրամիությունը կարգելի օտարերկրացիների մուտքը Եվրամիությունը մոտ օրերս իր տարածք մուտքի արգելք կսահմանի օտարերկրացիների համար՝ բոլոր դեպքերում, բացի անհետաձգելիներից: Այս մասին հայտնել Է Եվրահանձնաժողովի նախագահ Ուրսուլա Ֆոն դեր Լեյենը։...
03/16/2020   21:53  |  ԼՐԱՀՈՍ ՀՅԴ Հայաստանի ԳՄ-ը դիմել է ՀՀ քաղաքացիներին և կառավարությանը ՀՅԴ Հայաստանի ԳՄ-ը հայտարարություն է տարածել, որում դիմում է ինչպես բոլոր հայրենակիցներին, այնպես էլ Հայաստանի կառավարությանը։ Կառույցը կոչ  է անում զգոն լինել և չմատնվել  խուճապի,...
03/16/2020   21:46  |  ԼՐԱՀՈՍ Այն լրատվամիջոցները, որոնք ժամը 18։30-ից հետո կորոնավիրուսի հետ կապված կեղծ տեղեկատվություն կտարածեն, պատասխանատվության կենթարկվեն. Փաշինյան Մարտի 16-ին՝ ժամը 18։30-ից հետո այն անձինք կամ լրատվամիջոցները, որոնք կորոնավիրուսի հետ կապված կտարածեն կեղծ տեղեկատվություն, պատասխանատվության կենթարկվեն։ Այս մասին Ազգային ժողովում հայտարարեց ՀՀ...
03/16/2020   21:35  |  Կորոնավիրուս Երկրում կա թոքերի արհեստական օդափոխության գործող 334 սարք. Թորոսյան Այս պահին երկրում կա թոքերի արհեստական օդափոխության գործող 334 սարք։ Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է ՀՀ առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանը։ «Ի պատասխան ԱԺ-ում հնչած՝ թոքերի...
03/16/2020   21:20  |  ԼՐԱՀՈՍ Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը տեսակապի միջոցով մասնակցել է ԵԱՏՀ խորհրդի նիստին Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը տեսակապի միջոցով այսօր մասնակցել է Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի խորհրդի նիստին: Նիստի ընթացքում հայկական կողմի նախաձեռնությամբ որոշվել է ԵԱՏՄ տարածք երրորդ...

03/16/2020   17:32  |  Коронавирус Глава КС Армении Грайр Товмасян отдаст свою зарплату и премиальный доход медработникам Глава КС заявил, что поступает так в знак признательности медработникам за их самоотверженную работу.
03/16/2020   16:59  |  Экономика Цена на нефть Brent рухнула до $30,64 за баррель Цены падают на опасениях о сокращении спроса на нефть из-за пандемии коронавируса.
03/16/2020   16:46  |  Коронавирус Президент Арцаха созвал совещание с участием глав райадминистраций республики и мэра Степанакерта Бако Саакян подчеркнул необходимость осуществления в районах и столице всех профилактических мер в рамках борьбы с острыми респираторными инфекциями и новым коронавирусом.
03/16/2020   15:50  |  Коронавирус В ВОЗ опровергли мифы о пользе чеснока и горячой ванне в борьбе с коронавирусом Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ) опровергла популярные заблуждения, касающиеся профилактики и лечения заболевания, вызванного новым коронавирусом.
03/16/2020   15:26  |  Коронавирус Никол Пашинян переговорил по телефону с Михаилом Мишустиным Была достигнута договоренность об ограничении на две недели пассажироперевозок между Арменией и Россией.
03/16/2020   15:13  |  Коронавирус Правительство решает вопрос о введении в стране чрезвычайного положения Правительство Армении немногим ранее ввело в стране чрезвычайное положение для предотвращения распространения коронавируса нового типа.
03/16/2020   15:10  |  Лента новостей Роберт Кочарян продолжает проходить лечение в ереванском медцентре Второй президент Армении Роберт Кочарян продолжает проходить лечение в медцентре “Эребуни”.
03/16/2020   14:35  |  Коронавирус Таксисты-армяне в Барселоне бесплатно развозят медработников Армянские таксисты в Барселоне решили внести свою лепту в дело преодоления трудностей в ситуации, сложившейся из-за эпидемии коронавируса.