01/23/2020   23:34  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ Ճանապարհները Հայաստանում Փակ և դժվարանցանելի ավտոճանապարհներ  Արտակարգ իրավիճակների նախարարությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 23-ին՝ ժամը 23:10-ի դրությամբ ՀՀ տարածքում կան փակ և դժվարանցանելի ավտոճանապարհներ:...
01/23/2020   22:38  |  Վերլուծություններ Պայքար հողմաղացների դեմ Իշխանական ողջ համակարգում կարծես ռոմանտիկներ չկան՝ Փաշինյանի հետ քաղաքացիական պայմանագիր կնքածներ են՝ ծառայություն՝ ծառայության դիմաց տարբերակով կամ՝ քայլածներ՝ հանուն պաշտոնի, բայց եկեք-տեսեք՝ այս...
01/23/2020   22:07  |  ԼՐԱՀՈՍ Շուկաներում չեն ընդունում անասնապահների 2-րդ ձևի միսը. Խնդիրը չի լուծվել Սուպերմարկետներն ու ռեստորանները գյուղացիներից այլևս չեն վերցնում 2-րդ ձևով միսը, սկսել են 5-րդ ձևով միս վերցնել, այսինքն այն միսը, որի մորթն արվել է սպանդանոցում։ «Փաստինֆո»-ի հետ...
01/23/2020   21:51  |  ԼՐԱՀՈՍ Վարչապետի «խելոք» խորհրդականը էդ թրիքոտ կաթը խմե՞լ է. Հրաչ Բերբերյան «Ես զարմանում եմ, թե վարչապետի էդ «խելոք» խորհրդականը էդ թրիքոտ կաթը խմե՞լ է։ Չի կարելի հայ գյուղացու արտադրանքը փնովել, ի՞նչ թրիքի մասին է խոսքը»,-«Փաստինֆո»-ի...
01/23/2020   21:45  |  ԼՐԱՀՈՍ «5-րդ ալիք» հեռուստաընկերության գործունեությունը վտանգված է «5-րդ ալիք» հեռուստաընկերության սեփականատիրոջ գույքի վրա կալանք գնելու ՀՔԾ-ի որոշումը վտանգում է հեռուստաընկերության գործունեությունը։ «Փաստինֆո»-ի հետ զրույցում...
01/23/2020   21:22  |  ԼՐԱՀՈՍ Արփինե Հովհաննիսյանը դիմել է Սահմանադրական բարեփոխումների հանձնաժողովում ընդգրկվելու համար ՀՀ արդարադատության նախկին նախարար Արփինե Հովհաննիսյանը հայտարարել է, որ պատրաստ է իր փորձառությամբ մասնակցել  նախատեսվող Սահմանադրական բարեփոխումներին եւ հանձնաժողովում ընդգրկվելու համար հայտ...
01/23/2020   21:00  |  Քրեական խրոնիկոն ՀՀ ԱԱԾ և ՔԿԾ ծառայողների կողմից կանխվել է թմրամիջոցների ապօրինի շրջանառության հերթական դեպքը ՀՀ ազգային անվտանգության ծառայությունում ստացված օպերատիվ տվյալների հիման վրա 2020 թվականի հունվարի 23-ին` ժամը 16։15-ի սահմաններում, ՀՀ ԱՆ քրեակատարողական ծառայության, «Արմավիր»...
01/23/2020   20:27  |  ԼՐԱՀՈՍ Սպանդանոցների հետ կապված խնդիրը կարող էին նախարարության մակարդակով լուծել. Հրաչ Բերբերյան Սպանդանոցների հետ կապված խնդիրը կառավարությունը կարող էր նախարարության մակարդակով լուծել։ «Փաստինֆո»-ի հետ զրույցում նման կարծիք հայտնեց Ագրարագյուղացիական միավորման նախագահ Հրաչ...
01/23/2020   20:20  |  ԼՐԱՀՈՍ ԱԳ նախարար Զոհրաբ Մնացականյանը հանդիպել է Նիդերլանդների Թագավորության արտաքին գործերի նախարար Ստեֆ Բլոկի հետ Հունվարի 23-ին ԱԳ նախարար Զոհրաբ Մնացականյանը հանդիպեց պաշտոնական այցով Հայաստանում գտնվող Նիդերլանդների Թագավորության արտաքին գործերի նախարար Ստեֆ Բլոկի հետ: Հանդիպման սկզբում Նիդերլանդների ԱԳ...
01/23/2020   19:43  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ ՀՀ տարածքում կան փակ և դժվարանցանելի ավտոճանապարհներ Փակ և դժվարանցանելի ավտոճանապարհներ  Արտակարգ իրավիճակների նախարարությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 23-ին՝ ժամը 19:00-ի դրությամբ ՀՀ տարածքում կան փակ և դժվարանցանելի ավտոճանապարհներ:...

01/23/2020   18:25  |  Криминальная хроника Опубликовано видео спецоперации по обезвреживанию вооруженного мужчины в ереванском бизнес-центре Видео опубликовала Полиция Армении.
01/23/2020   18:07  |  Криминальная хроника Момент вторжения вооруженного мужчины в бизнес-центр “Эребуни-плаза” попал на видео Момент вторжения вооруженного мужчины в бизнес-центр “Эребуни-плаза” попал на видео. Видеозапись опубликовало издание Yerevan.today.
01/23/2020   18:03  |  Лента новостей В Полиции не комментируют, почему открывшего стрельбу в ереванском бизнес-центре мужчину доставили без наручников Мужчина, открывший стрельбу в бизнес-центре “Эребуни-плаза” был доставлен в Полицию без наручников.
01/23/2020   17:37  |  Международные новости Судья в штате Юта оставила в силе тюремный срок за обнажение в собственном доме В американском штате Юта судья оставила в силе закон, согласно которому обнаженная женская грудь признается непристойной.
01/23/2020   17:15  |  Криминальная хроника “ЧП в ереванском бизнес-центре": предполагаемый стрелок доставлен в Полицию Мужчина в сопровождении и.о. главы Полиции на его служебном автомобиле доставлен в Полицию.
01/23/2020   16:39  |  Международные новости Власти Китая закрыли второй город и отменили все празднования из-за смертельного коронавируса В частности, власти страны отменили автобусное и железнодорожное сообщение с городом Хуанган, где проживает около семи миллионов человек, и городом-миллионником Эчжоу в провинции Хубэй.
01/23/2020   16:31  |  Лента новостей Пашинян отреагировал на стрельбу в бизнес-центре "Эребуни плаза" Премьер-министр Армении Никол Пашинян заявил о недопустимости любых проявлений насилия.
01/23/2020   16:22  |  Криминальная хроника Открывший стрельбу в бизнес-центре “Эребуни-плаза” мужчина обезврежен - Полиция Неизвестный мужчина, открывший стрельбу в бизнес-центре “Эребуни-плаза” в центре Еревана, в результате переговоров сдал оружие.
01/23/2020   16:10  |  Криминальная хроника Полиция ведет переговоры с мужчиной, открывшим стрельбу в бизнес-центре “Эребуни-плаза” По предварительным данным, пострадавших нет.
01/23/2020   16:02  |  Криминальная хроника Пострадавших в результате стрельбы в бизнес-центре “Эребуни-плаза”, по предварительным данным, нет - Полиция Сигнал о вооруженном инциденте в бизнес-центре “Эребуни-плаза” поступил днем в 14:43.