12/03/2019   23:46  |  ԼՐԱՀՈՍ «Եվրոպայի Միսս թագուհի» հեղինակավոր գեղեցկության մրցույթից Հայաստանը ներկայացնող Նարինե Պլուզյանը թագով է վերադարձել Նարինեն իր գեղեցկությամբ գրավել է ոչ միայն պրոֆեսիոնալ ժյուրիի ուշադրությունն ու հայտնվել լավագույն տասնյակում, այլև արժանացել հատուկ՝ «Եվրոպայի ընտրություն» տիտղոսին: Հեղինակավոր...
12/03/2019   23:30  |  ԼՐԱՀՈՍ Վարչապետ Փաշինյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Վլադիմիր Պուտինին Վաչապետ Նիկոլ Փաշինյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Ռուսաստանի Դաշնության նախագահ Վլադիմիր Պուտինին՝ Անդրբայկալյան երկրամասում տեղի ունեցած ողբերգական դեպքի կապակցությամբ։ «Հարգելի Վլադիմիր...
12/03/2019   22:55  |  ԼՐԱՀՈՍ Արայիկ Հարությունյանն այլևս նախարար չէ. Գոռ Սարգսյան (տեսանյութ) «Մենք խաղաղ ակցիա էինք անում, բեմադրություն էինք իրականացնում, որի համար,իմիջիայլոց, ոչ մի դրամ չի ծախսվել և բռնի ուժով մեզ ոստիկանները բերման ենթարկեցին, դրա մասին մեկնաբանություն չեմ ուզում...
12/03/2019   22:48  |  ԼՐԱՀՈՍ Քաղաքապետի պահվածքն ամոթալի էր.Աբու Դաբիի գործարարները՝ Հայկ Մարությանի հետ հանդիպման մասին Kentrontv.am (տեսանյութ) Աբու Դաբիի թագաժառանգ շեյխ Սուլթան Բին Խալիֆա բին Զաիդ Ալ Նահյանի ներկայացուցիչներ Ջաբեր եւ Ադել Ալ Մարզուքի եղբայրները Երեւանի քաղաքապետ Հայկ Մարությանի հետ հանդիպումից հիասթափված եւ վիրավորված...
12/03/2019   21:51  |  2-րդ նախագահի գործով դատավարությունը Քոչարյանը պարտավոր չէ կալանքի տակ գտնվել, որովհետեւ դատավորը պետք է արձակուրդ գնա. Հայկ Ալումյան (տեսանյութ) Եթե երկու ամսվա մեջ ոչինչ չի փոխվել, արդեն ցուցիչ է, որ անձին ազատ արձակեն, որովհետև պարոն Քոչարյանը պարտավոր չէ կալանքի տակ գտնվել, որովհետև դատավոր Աննա Դանիբեկյանը որոշել է արձակուրդ գնալ։ Այս...
12/03/2019   21:37  |  ԼՐԱՀՈՍ Նախագահ Սարգսյանը ներկա է գտնվել ԱՄԷ Ազգային տոնին նվիրված պաշտոնական արարողությանը Արաբական Միացյալ Էմիրություններում աշխատանքային այցով գտնվող՝ Հայաստանի Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանն ԱՄԷ բարձրաստիճան ղեկավարության հետ Աբու Դաբիում ներկա է գտնվել երկրի Ազգային տոնին...
12/03/2019   21:26  |  ԼՐԱՀՈՍ Բերման ենթարկված երիտասարդներն ազատ են արձակվել. Հայկ Հակոբյան Կրթության, գիտության- մշակույթի եւ սպորտի նախարարության շենքի մոտ բողոքի ակցիա իրականացնելու ընթացքում բերման ենթարկված դաշնակցական երիտասարդներն ազատ են արձակվել։ Այս մասին...
12/03/2019   21:19  |  Քրեական խրոնիկոն Քննիչները մեղմացուցիչ հանգամանք են գտել՝ իրենց հորը սպանած Խաչատրյան քույրերի գործողությունների մեջ Ռուսաստանի քննչական կոմիտեն ավարտել է՝ հորը սպանելու մեջ մեղադրվող Խաչատրյան քույրերի դեմ հարուցված քրեական գործի  քննությունը: Այս մասին երեքշաբթի, դեկտեմբերի 3-ին, «Լենտե.ռու»...
12/03/2019   21:09  |  ԼՐԱՀՈՍ Իշխանությունները մերժում են երկխոսության ցանկացած ձև և խնդիրների լուծելի ճանապարհը մնում է փողոցը. Լիլիթ Գալստյան «Մեր երիտասարդները քաղաքականապես բավականաչափ հասուն մարդիկ են և կարող են իրենց քայլերն անել, կշռադատել իրենց գործողություններն ու դրա հետևանքները, իսկ եթե թաքնված իմաստ են փնտրում, ապա ոչ,...
12/03/2019   20:29  |  ԼՐԱՀՈՍ Նախագահ Արմեն Սարգսյանը ցավակցական հեռագիր է հղել ՌԴ նախագահ Վլադիմիր Պուտինին Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Ռուսաստանի Դաշնության նախագահ Վլադիմիր Պուտինին՝ Անդրբայկալյան երկրամասում տեղի ունեցած ողբերգական պատահարի կապակցությամբ: Նախագահ...

12/03/2019   18:05  |  Информационная платформа Синоптики рассказали, чего ждать от погоды в Армении в ближайшие дни Погода без осадков ожидается 6-8 декабря на территории Армении.
12/03/2019   17:54  |  Чрезвычайное просшествие ЧП в Таиланде: посетители лунапарка выпали из крутящейся карусели(Видео) В тайской провинции Лопбури посетители лунапарка выпали с аттракциона на полной скорости, передает Lenta.ru со ссылкой на издание Daily Mail. На кадрах видно, как вскоре после запуска аттракциона...
12/03/2019   17:40  |  Международные новости Петрозаводский "маньяк" получил пожизненный срок Верховный суд Карелии приговорил жителя Петрозаводска Антона Ипатова, обвиняемого в убийствах девушек, к пожизненному лишению свободы.
12/03/2019   17:32  |  Суд по делу второго президента РА Адвокату Юрия Хачатурова вновь стало плохо: заседание суда прервано Заседание суда по делу второго президента Армении и трех бывших высокопоставленных чиновников пришлось прервать из-за плохого самочувствия адвоката Миграна Погосяна, представляющего интересы бывшего генсека ОДКБ Юрия Хачатурова.
12/03/2019   17:12  |  Лента новостей Полиция разгоняет митингующих у здания Минобрнауки Армении(Видео) Стражи порядка стали силой вытеснять протестующих с территории и здания министерства.
12/03/2019   16:51  |  Лента новостей Пашинян выразил соболезнования в связи с кончиной академика Давида Седракяна Премьер Армении выразил глубокие соболезнования семье, родственникам и всем близким Давида Седракяна.
12/03/2019   16:44  |  Лента новостей В Иордании видят большой потенциал для развития сотрудничества с Арменией Председатель Национального Собрания Армении Арарат Мирзоян 3 декабря принял прибывшего в Армению с официальным визитом министра иностранных дел и миграции Иорданского Хашимитского Королевства Аймана Сафади.
12/03/2019   16:32  |  Лента новостей Стычки произошли между полицейскими и протестующими у здания Минобрнауки Армении(Видео) Представители молодежного крыла АРФД прорвали кордон Полиции и попытались войти в здание МОНКС.
12/03/2019   16:21  |  Суд по делу второго президента РА Слушания по делу Роберта Кочаряна продолжатся в следующем году Судья Анна Данибекян с 10-го по 30-ое декабря она будет находиться в отпуске.
12/03/2019   15:50  |  Карабахский конфликт Решение должно быть приемлемо для людей в Армении, Азербайджане и Карабахе — Сергей Лавров Он отметил, что помимо встреч глав МИД Армении и Азербайджана, в Братиславе еще будет встреча двух министров с сопредседателями.