10/14/2019   18:40  |  ԼՐԱՀՈՍ Արման Սարգսյանը ոստիկանության Սյունիքի մարզային վարչության անձնակազմին ներկայացրեց նորանշանակ պետին (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ) Հոկտեմբերի 14-ին Հայաստանի ոստիկանության պետի ժամանակավոր պաշտոնակատար Արման Սարգսյանը ոստիկանության Սյունիքի մարզային վարչության ու ենթակա ստորաբաժանումների ղեկավար կազմին ներկայացրեց մարզային...
10/14/2019   18:34  |  ԼՐԱՀՈՍ Վիտալի Բալասանյանի հայտարարությունների հիման վրա ԱԱԾ քննչական դեպարտամենտում կատարվում է քննություն Արցախի ԱԱԽ նախկին քարտուղար, գեներալ-մայոր Վիտալի Բալասանյանի՝ Livenews.am-ին տված հարցազրույցում տեղ գտած հայտարարությունների կապակցությամբ Ազգային անվտանգության ծառայությունում այս պահին քրեական...
10/14/2019   18:27  |  Մեկնաբանություն Աննա Հակոբյանը Շվեյցարիայի Համադաշնություն է մեկնել էկոնոմ դասի չվերթով Լրատվամիջոցները փորձում են հերթական անբարոյական սուտը փաթաթել իմ անվան շուրջ. իբր ես Ժնեւ մեկնել եմ կառավարական ինքնաթիռով:Այս մասին ֆեյսբուքյան իր էջում գրել է Աննա Հակոբյանը։...
10/14/2019   18:25  |  ԼՐԱՀՈՍ Հրայր Թովմասյանի գույքը՝ քննության առարկա Մամուլի հրապարակումներիՀՀ գլխավոր դատախազությունը հոկտեմբերի 14-ին հանձնարարել է ստուգել ՍԴ նախագահ Հրայր Թովմասյանի ունեցվածքի թերի հայտարարագրման վերաբերյալ մամուլի հրապարակումները։ Այս...
10/14/2019   18:15  |  Դատական ռեպորտաժներ Արտյոմ Կանևսկոյը՝ դատարանի առաջ. Հրաժարվել է ցուցմունք տալ Քրեական աշխարհում հայտնի Արտյոմ Կանևսկոյը՝ Արտյոմ Հարությունովը չի ընդունում իրեն առաջադրված մեղադրանքը եւ պնդում, թե տեղյակ չէ, թե ինչպես է խուզարկությամբ իր ավտոմեքենայում հայտնաբերված հրազենն...
10/14/2019   17:50  |  ԼՐԱՀՈՍ Հակոբ Արշակյանը ԱՄէ-ում մասնակցում է «Արհեստական բանականությունը սպորտում» համաժողովին Դուբայի թագաժառանգ եւ Դուբայի սպորտային խորհրդի (DSC) նախագահ Ն.Գ. Շեյխ Համդան բին Մուհամմեդ բին Ռաշիդ Ալ Մակտումի հրավերով ՀՀ բարձր տեխնոլոգիական արդյունաբերության նախարար Հակոբ Արշակյանը...
10/14/2019   17:46  |  ԼՐԱՀՈՍ «Սանիթեք» ընկերությունը սկսել է միջազգային արբիտրաժային դատարան դիմելու գործընթացը «Սանիթեք» ընկերությունը սկսել է միջազգային արբիտրաժային դատարան դիմելու գործընթացը, տեղեկացնում են ընկերության գրասենյակից։ «Որպես այդ գործընթացի առաջին քայլ ընկերության...
10/14/2019   17:43  |  ԼՐԱՀՈՍ Անշարժ գույքի գործարքները 2019 թ. սեպտեմբերին նախորդ տարվա նույն ամսվա համեմատ աճել են 25.5 %-ով 2019 թ. սեպտեմբերին Հանրապետությունում անշարժ գույքի նկատմամբ իրականացվել է իրավունքի պետական գրանցման 15'572 գործարք, ինչը 2019 թ. օգոստոս ամսվա համեմատ աճել է 0.4 %-ով, իսկ 2018 թվականի սեպտեմբեր...
10/14/2019   17:39  |  ԼՐԱՀՈՍ Սպանդանոցները ունեն համապատասխան հզորություններ և պատրաստ են մատուցելու անհրաժեշտ ծառայությունները Իրացման ցանցում սպանդանոցային ծագման միս-մսեղիքի իրացումը խրախուսելու գործընթացի շրջանակներում՝ այսօր ՀՀ ԿԵ սննդամթերքի անվտանգության տեսչական մարմին էին հրավիրվել թարմ մսի և ենթամթերքի վաճառքով...
10/14/2019   17:33  |  ԼՐԱՀՈՍ ՀՀ և ԱՀ զինված ուժերում մահացության դեպքերը նվազել են 22 տոկոսով Զինված ուժերում մահացության վիճակը, միտումները, հանգամանքները, հանգեցնող պատճառներն օրինաչափորեն շարունակում են մնալ հանրության, քաղաքացիական հասարակության, լրատվամիջոցների ուշադրության կենտրոնում:...

10/14/2019   12:18  |  Лента новостей КС Армении сегодня определится с решением по обращению НС о прекращении полномочий Товмасяна Конституционный суд Армении сегодня созвал рабочее заседание, в ходе которого определится с решением о принятии или отказе в принятии обращения Национального Собрания о прекращении полномочий председателя КС Грайра Товмасяна к своему производству.
10/14/2019   11:53  |  Лента новостей ЕСПЧ сформировал Большую палату для предоставления консультативного мнения по делу Роберта Кочаряна Сформирована Большая палата в составе 17 судей.
10/14/2019   11:38  |  Криминальная хроника В Ванадзоре разыскали еще одного фигуранта дела о вооруженном инциденте Двое предполагаемых фигуранта уголовного дела о вооруженном инциденте в городе Ванадзоре взяты под стражу.
10/14/2019   11:11  |  Информационная платформа Растаможку завезенных из Грузии и Японии автомобилей с сегодняшнего дня будут проводить в Гюмри В Гюмри с 14-го октября начнут таможенное оформление определенной партии импортированных в Армению автомобилей.
10/14/2019   11:02  |  Международные новости Во Франции заявили о намерении остановить турецкую операцию в Сирии Заявление было сделано по итогам заседания совета обороны и национальной безопасности под председательством президента Эммануэля Макрона в Париже.
10/14/2019   10:54  |  Криминальная хроника Житель Чикаго застрелил своих соседей за ужином Мотивы преступления устанавливаются.
10/14/2019   10:36  |  Из жизни В Сингапуре честный мужчина нашел выигрышный лотерейный билет и отказался от денег Честный житель Сингапура отказался от выигрышного лотерейного билета, который он взял по ошибке.
10/14/2019   09:48  |  Международные новости Три иностранных журналиста погибли при налете ВВС Турции в Сирии - СМИ Три иностранных журналиста погибли в результате налета турецких военных самолетов на колонну машин близ сирийского города Рас-эль-Айн.
10/14/2019   09:37  |  Информационная платформа Главный синоптик Армении пообещал “чудесную неделю” По его прогнозам, в течение всей недели осадков не ожидается.
10/14/2019   09:27  |  Из жизни В Сети рассказали о верных приметах скорого развода Многие признавались, что после свадьбы их партнер менялся до неузнаваемости.