08/13/2019   23:46  |  ԻՐԱԶԵԿՄԱՆ ՀԱՐԹԱԿ Բանկային քարտերից գումար գողանալու նոր մեթոդ Ավազակները  գտել են բանկային քարտերի գումարներին հասնելու նոր եղանակ, և դրա համար նրանց պետք չեն նույնիսկ անձնական տվյալներ: Ըստ ավանդույթի, ամեն ինչ սկսվում է հեռախոսազանգից: Կեղծ...
08/13/2019   23:29  |  Միջազգային լրահոս Աշխատանքի նախարարությունում գնահատել են աշխատանքային շաբաթվա կրճատման գաղափարը Աշխատանքի նախարարությունում պարզաբանել են, որ Ռուսաստանի օրենսդրությունը  չի խանգարում գործատուներին   կիրառել կարճ աշխատանքային շաբաթվա գաղափարը: Երեքշաբթի, օգոստոսի 13-ին այս մասին...
08/13/2019   23:24  |  Անցուդարձ Բալիում զբոսաշրջիկ աղջիկը սուրբ ջուրն օգտագործել է այլ նպատակներով և զայրացրել տեղի բնակիչներին Չեխիայից ժամանած զբոսաշրջիկ աղջիկը Բալիի տաճար կատարած էքսկուրսիայի ընթացքում սուրբ աղբյուրից ջուրն օգտագործել է այլ նպատակներով և զայրացրել տեղի բնակիչներին: Այս մասին հայտնել է Asia One- ը:...
08/13/2019   21:57  |  Միջազգային լրահոս CNN- ը պատմել է ռուս վարձկանների մասին CNN- ը հրապարակել է Կենտրոնական Աֆրիկայի Հանրապետությունում (ԿԱՀ) Ռուսաստանի մասնագետների գործունեության մասով քննությունը: Լրագրողները գտնվել են երկրում և մեկ ամսվա ընթացքում հավաքել են տվյալներ:...
08/13/2019   21:13  |  Անցուդարձ Կինը մեքենայով ժայռից ընկել է ծովը և լողալով դուրս եկել ափ Մեծ Բրիտանիայում  Ուելս քաղաքի հարավում  գտնվող Լայմսլեդ ծոցի տարածքում մի կին մեքենայով  ժայռից  ընկել է ջրի մեջ և բարեհաջող լողացել դեպի ափ: Այս մասին հայտնում է WalesOnline-...
08/13/2019   21:11  |  Մեկնաբանություն Սամվել Ալեքսանյանի ֆենոմենը Նա երբեք ոչ մեկի չի ընդդիմանում, թեպետ մի քանի բարձրագույն կրթություն չունի, բայցևայնպես՝ ինքն իր համար հստակ ձևակերպած կանոն ունի՝ իր հետ մեծ կամ փոքր խնդիր ունեցող բոլոր մարդկանց հետ...
08/13/2019   20:52  |  Անցուդարձ Աղջիկը լվացել է կիսավարտիքը հյուրանոցի թեյնիկի մեջ և վրդովեցրել ցանցի օգտատերերին Երիտասարդ կինը հյուրանոցային սենյակում ներքնազգեստը եռացնելու համար օգտագործել է թեյնիկը: Այս մասին գրում է Metro- ն: Ըստ նրա խոսքերի, նա արել է դա այն պատճառով, որ իր մոտ անսպասելի սկսել է...
08/13/2019   20:28  |  Մեկնաբանություն ԱԺ նախագահն արձագանքել է «Փաստինֆո»-ի հրապարակմանը. Արարատ Միրզոյանի աշխատանքային այցը ԱՄՆ զուգորդվել է արձակուրդով ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանն այսօր անդրադարձել է ‹‹Փաստինֆո›› լրատվականի հրապարակմանը նրա ամերիկյան այցի մասին։ Հիշեցնենք, որ ՀՀ ԱԺ նախագահ Արարատ Միրզոյանի գլխավորած...
08/13/2019   18:57  |  ԼՐԱՀՈՍ Երևանում տեղի է ունեցել Հայաստանի և Ռուսաստանի անվտանգության խորհուրդների քարտուղարների հանդիպումը Հայաստանի Հանրապետության անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանի հրավերով 2019թ. օգոստոսի 12-13-ը իրականացվել է Ռուսաստանի Դաշնության անվտանգության խորհրդի քարտուղար Նիկոլայ Պատրուշևի այցը...
08/13/2019   18:52  |  Քրեական խրոնիկոն «Բարձրավոլտ էլեկտրացանցեր»-ում յուրացում կատարելու գործով մեղադրանք է առաջադրվել երկու պաշտոնյայի ՀՀ ՔԿ Երևան քաղաքի քննչական վարչության ծանր հանցագործությունների քննության բաժնում քննություն է տարվում՝ պարզելու «Բարձրավոլտ էլեկտրացանցեր» ՓԲ ընկերության աշխատակիցների կողմից...

08/13/2019   14:35  |  Лента новостей В Ереване прошла встреча секретарей Советов безопасности Армении и России Сообщается, что прошедшие консультации подтвердили высокий уровень взаимопонимания и сходство подходов российской и армянской сторон к решению вопросов национальной безопасности.
08/13/2019   14:22  |  Международные новости Певца Пласидо Доминго обвинили в сексуальных домогательствах - СМИ Девять женщин выступили с утверждениями, что подвергались сексуальным домогательствам со стороны испанского певца Пласидо Доминго.
08/13/2019   14:12  |  Здоровье Ученые выяснили, какие люди предрасположены к развитию особо опасного рака Американские ученые обнаружили, что у носителей редкой мутации значительно повышается риск развития злокачественный опухоли поджелудочной железы и других типов рака.
08/13/2019   14:06  |  Международные новости Экс-президенту Киргизии Атамбаеву предъявили обвинение в убийстве и организации массовых беспорядков Экс-главе государства может грозить пожизненное лишение свободы.
08/13/2019   13:55  |  Лента новостей Команда Армении победила в конкурсе «Воин мира» в рамках Армейских международных игр Команда Армении победила в конкурсе "Воин мира" в рамках Армейских международных игр, это стало первой победой страны в формате АрМИ, сообщил во вторник на церемонии закрытия игр в армянском Дилижане министр обороны страны Давид Тоноян.
08/13/2019   13:48  |  Лента новостей Власти Арцаха прилагают усилия для возвращения оказавшегося в Азербайджане армянского военнослужащего О факте попадания военнослужащего Армии обороны Республики Арцах Араика Казаряна в плен азербайджанской стороне поставлены в известность миссия МККК в Арцахе и офис Личного представителя Действующего председателя ОБСЕ.
08/13/2019   13:34  |  Лента новостей В КГД Армении озвучили примерный размер причиненного компанией “Спайка” ущерба государству Размер ущерба причиненного компанией “Спайка” государству, по результатам проведенного пересчета(пока еще неокончательного), к этому моменту составляет порядка 10 миллиардов драмов.
08/13/2019   13:19  |  Лента новостей Минобороны Арцаха призывает не принимать на веру лживые утверждения азербайджанской стороны Министерство обороны Республики Арцах выступило с заявлением по поводу оказавшегося в Азербайджане солдата-срочника, рядового Араика Казаряна.