06/06/2019   20:08  |  ԼՐԱՀՈՍ Ինչի ասես ենթարկվել եմ, վեթինգի եղածն ի՞նչ է, որ չենթարկվեմ. Ֆելիքս Ցոլակյան «Ինչի ասես ենթարկվել եմ, վեթինգի եղածն ի՞նչ է, որ չենթարկվեմ»,-այսօր լրագրողների հետ զրույցում ասաց ԱԻՆ նախագահ Ֆելիքս Ցոլակյանը՝ պատասխանելով լրագրողի հարցին կողմ կլինի՞ վեթինգի...
06/06/2019   20:06  |  ԼՐԱՀՈՍ Իշխող քաղաքական ուժի քաղաքական նախասիրություններին վերաբերող գործ քննող դատարանը միանգամից հայտնվում է իշխանության թիրախում. Ռուբեն Մելիքյան Այն դատարանը, որը տվյալ պահին իշխող քաղաքական ուժի քաղաքական նախասիրություններին վերաբերող գործ է քննում միանգամից հայտնվում է իշխող քաղաքական ուժի գործիչների թիրախում:...
06/06/2019   20:04  |  Քրեական խրոնիկոն 29-ամյա կինը դատապարտվել է իր ծանոթին արատավորող տեսագրություն հրապարակելու սպառնալիքով գումարներ շորթելու համար Արմավիրի մարզի բնակիչ 29-ամյա կինը մեղադրվում է  իր ծանոթին արատավորող տեղեկությունը, մասնավորապես՝ նրա եւ «ֆեյսբուք» սոցիալական կայքում «Արմինե Արմինե» անվամբ գրանցված...
06/06/2019   19:41  |  ԼՐԱՀՈՍ Նախագահ Արմեն Սարգսյանն ընդունել է «Մեկ Հայաստան» կուսակցության ներկայացուցիչներին Շարունակելով քաղաքական տարբեր ուժերի, քաղաքականապես ակտիվ գործիչների ու անհատների հետ հանդիպումների շարքը՝ Հանրապետության նախագահ Արմեն Սարգսյանն այսօր ընդունել է «Մեկ Հայաստան»...
06/06/2019   19:29  |  ԼՐԱՀՈՍ Աշխատանքային խորհրդակցություն ոստիկանությունում /ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ/ Հունիսի 6-ին ոստիկանությունում տեղի ունեցավ աշխատանքային խորհրդակցություն, որը վարում էր ՀՀ ոստիկանության պետ Վալերիյ Օսիպյանը: Այս մասին տեղեկացնում են ՀՀ ոստիկանության հասարակայնության հետ...
06/06/2019   19:24  |  ԼՐԱՀՈՍ 10 դատավորի կարգապահական պատասխանատվության ենթարկելու հարցը կորոշվի հունիսի 14-ին Բարձրագույն դատական խորհուրդը, 2019 թվականի հունիսի 7-ի նիստում, հանդես գալով որպես դատարան, դռնբաց կարգով քննեց ՀՀ արդարադատության նախարար Ա․Զեյնալյանի կողմից ներկայացված միջնորդությունը՝ Վճռաբեկ...
06/06/2019   19:22  |  ԼՐԱՀՈՍ Մանվել Գրիգորյանը հրաժարվում է բուժօգնությունից. ՄԻՊ «Իր առողջական վիճակով պայմանավորված քաղաքացիական բուժհաստատություն տեղափոխվելուց հետո՝ Մանվել Գրիգորյանը հրաժարվում է բուժօգնությունից, դեղամիջոցներ ընդունելուց, այդ թվում՝ շաքարային դիաբետի...
06/06/2019   19:20  |  ԼՐԱՀՈՍ Արցախի և Ֆրանսիայի քաղաքների միջև ապակենտրոնացված համագործակցությունը չի հակասում Ֆրանսիայի միջազգային պարտավորություններին. Արցախի ԱԳՆ Ֆրանսիական Վալ դ՛Ուազ դեպարտամենտի Սերժի-Պոնտուազ քաղաքի վարչական դատարանի՝  Ֆրանսիայի Առնուվիլ քաղաքի և Արցախի Շեխեր համայնքի միջև բարեկամության հռչակագիրն անվավեր ճանաչելու մասին  վճիռը...
06/06/2019   19:17  |  ԼՐԱՀՈՍ Սանկտ Պետերբուրգում մեկնարկեց Փաշինյան-Պուտին հանդիպումը Ռուսաստանի Դաշնության Սանկտ Պետերբուրգ քաղաքի «Կոնստանտինյան» պալատում մեկնարկեց ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի և ՌԴ նախագահ Վլադիմիր Պուտինի հանդիպումը։...
06/06/2019   18:47  |  ԼՐԱՀՈՍ Թաթոյանը վստահեցնում է, որ իր նկատմամբ ճնշումներ չկան ու չեն եղել ՀՀ մարդու իրավունքների պաշտպան Արման Թաթոյանը վստահեցնում է, որ իր գործունեության պահից իր նկատմամբ ճնշումներ չեն եղել, սակայն 2018-ի ապրիլ-մայիսի իրադարձությունների ժամանակ իր հարաբերություները...

06/06/2019   20:19  |  Лента новостей Пашинян и Путин провели встречу в Санкт-Петербурге Премьер-министр Республики Армения Никол Пашинян на полях ПМЭФ-2019 встретился с президентом РФ Владимиром Путиным.
06/06/2019   18:25  |  Международные новости “В пять раз больше скорости звука”: Германия приступила к разработке гиперзвукового оружия Гиперзвуковые ракеты будут иметь скорость в пять раз больше скорости звука.
06/06/2019   18:14  |  Спорт Модель, обвинившая Неймара в изнасиловании, показала себя Модель Нажила Триндади выступила на бразильском телевидении, где рассказала о насилии со стороны форварда «Пари Сен-Жермен» и сборной Бразилии Неймара.
06/06/2019   17:43  |  Международные новости Путин заявил, что Россия не согласна с действиями США в отношении Ирана Россия не согласна с действиями США в отношении Ирана и призывает вернуться к нормальному диалогу, заявил Владимир Путин.
06/06/2019   17:21  |  Чрезвычайное просшествие 17-летний юноша на “Мерседесе” сбил велосипедиста в Ереване - Shamshyan. com ДТП произошло на улице Ширака в Ереване.
06/06/2019   17:12  |  Из жизни В Англии непьющая учительница выпила вина и умерла По словам приятельницы, после выпитых на двоих полутора бутылок вина Хоу почувствовала недомогание и легла спать. На следующее утро подруге не удалось разбудить хозяйку дома.
06/06/2019   16:52  |  Лента новостей Президент Армении констатировал наличие большого потенциала сотрудничества с Марокко Президент Армении Армен Саркисян сегодня принял верительные грамоты новоназначенного Чрезвычайного и полномочного посла Королевства Марокко в Республике Армения Фауза Эль Ашаби (резиденция в Киеве).
06/06/2019   16:43  |  Лента новостей Никол Пашинян прибыл в Санкт-Петербург Глава армянского правительства примет участие в Петербургском международном экономическом форуме и выступит с речью.
06/06/2019   16:32  |  Чрезвычайное просшествие В московском аэропорту экстренно сел пассажирский самолет Причиной стало срабатывание датчика неисправности шасси.
06/06/2019   16:21  |  Спорт Иранский паркурщик без страховки делает сальто на самых высоких небоскрёбах Тегерана(Видео) Видео, на котором молодой человек без страховки делает сальто между двумя небоскрёбами, сняли и выложили в сеть его «коллеги» по экстремальному увлечению.