05/15/2019   23:08  |  Միջազգային լրահոս Եկատերինա Բոբկովան ցած է ընկել ՌԴ նախկին սենատորի չեխական բնակարանի պատուհանից Ալեքսանդր Կոկորինի և Պավել Մամաևի գործով վկաներից մեկը` Եկատերինա Բոբկովան, ցած է ընկել Ռուսաստանի Դաշնության նախկին սենատոր, կանանց ЦСКА -ի նախկին գլխավոր հովանավոր, իսկ այժմ` գործարար, Անդրեյ...
05/15/2019   22:26  |  Վերլուծություններ Իշխանությունները ցայտնոտի մեջ են. կրկին հույսները Վահե Գրիգորյանն է Ռոբերտ Քոչարյանի խափանման միջոցի հարցի քննության ժամանակ Ռոբերտ Քոչարյանի պաշտպանական խմբի ներկայացրած՝  Քոչարյանին կալանքից ազատելու վերաբերյալ Արցախի նախկին նախագահ Արկադի Ղուկասյանի ու...
05/15/2019   21:53  |  ԼՐԱՀՈՍ Ի՞նչ է թաքցնում վարչապետի աշխատակազմը. գումարը հատկացվել է մի ընկերության, իսկ միջոցառումները կազմակերպել է մեկ ուրիշը Քաղաքացու օրվան նվիրված միջոցառումների կազմակերպման համար մարզերում ծախսվել է 83 428 110 դրամ, իսկ Երևանում՝ 25 020 000 դրամ։ Այս մասին հայտնել են  ՀՀ կառավարությունից՝...
05/15/2019   21:05  |  ԼՐԱՀՈՍ Կառավարությունը մաքսային արտոնություն կտա ևս երեք ընկերությունների Կառավարության մայիսի 16-ի նիստի օրակարգում է  «Մլ Մայնինգ», «Արս-Ֆայն» և «Փիրալյան» ընկերություններին  ներմուծվող տեխնոլոգիական ապրանքները մաքսային...
05/15/2019   21:00  |  ԼՐԱՀՈՍ Առաջարկվում է սեզոնային ժամանակավոր աշխատանք կատարող քաղաքացիներին չզրկել նպաստից Առաջարկվում է սեզոնային ժամանակավոր աշխատանք կատարող քաղաքացիներին չզրկել նպաստից
05/15/2019   20:46  |  ԼՐԱՀՈՍ Նախարար Հակոբ Արշակյանը հանդիպել է ՉԺՀ տրանսպորտի նախարար Լի Սիաոփենգին ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի ղեկավարած պատվիրակության կազմում Չինաստանում գտնվող ՀՀ տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարար Հակոբ Արշակյանը հանդիպում է ունեցել ՉԺՀ տրանսպորտի նախարար...
05/15/2019   20:40  |  ԼՐԱՀՈՍ Նիկոլ Փաշինյանը և Աննա Հակոբյանը ներկա են գտնվել «Ասիական քաղաքակրթությունների երկխոսություն» համաժողովի գալա համերգին Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը և տիկին Աննա Հակոբյանը Պեկինի Ազգային օլիմպիական մարզադաշտում ներկա են գտնվել «Ասիական քաղաքակրթությունների երկխոսություն» համաժողովի գալա համերգին: Միջոցառմանը...
05/15/2019   20:32  |  2-րդ նախագահի գործով դատավարությունը Ցուցարարների ղեկավարներն այդ պրոցեսների մեջ են ներգրավում զինված ուժերի սպաներին. Սերժ Սարգսյանը հայտարարել է, որ նույն իրավիճակում ինքը եւս զինված ուժերը կբերեի զորանոցային վիճակի Երևանի ընդհանուր իրավասության դատարանում Ռոբերտ Քոչարյանի խափանման միջոցի քննության ժամանակ հրապարակվեցին Արշակ Կարապետյանի և Սերժ Սարգսյանի ցուցմունքներից որոշ դրվագներ։ ՀՀ երկրորդ նախագահ Ռոբերտ...
05/15/2019   20:29  |  Անցուդարձ Աշխարհի ամենասեքսուալ տատիկը զարմացրել է երկրպագուներին, մուտք գործելով հինգերորդ տասնյակի շեմը Երեք թոռնիկ  դաստիարակող 40-ամյա երջանիկ տատիկը որոշել է իր հոբելյանը տոնել ողջ շքեղությամբ: Էլիսն իր առաջին երեխային ունեցել է 16 տարեկան հասակում, այնպես որ նա անցկացրել է երիտասարդ օրերը՝...
05/15/2019   20:07  |  ԼՐԱՀՈՍ Արցախի խորհրդարանականները Գարեգին Բ կաթողիկոսի հետ քննարկել են Հայաստան-Արցախ-Սփյուռք եռամիասնության ամրապնդման հարցեր Արցախի Հանրապետության խորհրդարանական պատվիրակությունը ԱԺ նախագահի գլխավորությամբ մայիսի 15-ին օրվա երկրորդ կեսին այցելել է Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածին: ԱԺ պատգամավորները շրջայց են կատարել Մայր...

05/15/2019   18:40  |  Суд по делу второго президента РА Адвокат Роберта Кочаряна зачитал показания Аршака Карапетяна и Сержа Саргсяна По мнению Сержа Саргсяна, приведение войск в казарменное положение было лучшим средством для ограждения войска от политического воздействия.
05/15/2019   17:25  |  Лента новостей Министр обороны Армении обсудил с делегацией Совфеда России вопросы двустороннего сотрудничества Министр обороны Армении Давид Тоноян 15 мая принял делегацию Комитета Совета Федерации Федерального собрания России по обороне и безопасности во главе с заместителем главы комитета Сергеем Арениным.
05/15/2019   17:15  |  Из жизни В Индии мужчина проглотил 116 гвоздей и выжил Мужчину направили на операцию, в ходе которой хирурги извлекли 116 пятисантиметровых гвоздей, кусочки металла и проводов.
05/15/2019   17:03  |  Лента новостей Делегация парламента Арцаха находится с рабочим визитом в Армении В рамках визита председатель парламента Республики Арцах Ашот Гулян провел личную беседу со своим коллегой в НС Армении Араратом Мирзояном.
05/15/2019   16:40  |  Чрезвычайное просшествие Шесть человек погибли при столкновении двух самолетов на Аляске Тела еще двух человек, пропавших при столкновении гидросамолетов недалеко от города Кетчикан (штат Аляска), обнаружили спасатели.
05/15/2019   16:32  |  Из жизни Житель США отрезал себе ногу складным ножом ради выживания Мужчина перевозил зерно на ферме в деревне Пендер и застрял ногой в хоппере.
05/15/2019   16:06  |  Лента новостей Ашот Гулян прокомментировал просьбу президентов Арцаха об изменении меры пресечения Роберту Кочаряну Спикер Национального Собрания Республики Арцах Ашот Гулян прокомментировал просьбу действующего и бывшего президентов Арцаха Бако Саакяна и Аркадия Гукасяна об освобождении второго президента Армении Роберта Кочаряна под их личное поручительство.
05/15/2019   15:52  |  Экономика Армения и Китай обсуждают перспективы развития двусторонних экономических связей Находящийся с рабочим визитом в Китайской Народной Республике премьер-министр Никол Пашинян в Палате народных представителей встретился с премьерoм Государственного совета КНР Ли Кэцяном.
05/15/2019   15:44  |  Суд по делу второго президента РА Суд по делу Кочаряна отклонил ходатайство прокуроров о проведении заседания за закрытыми дверями Ранее адвокат экс-президента Арам Орбелян в беседе с журналистами заявил, что оснований для проведения судебного заседания за закрытыми дверями нет.
05/15/2019   15:22  |  Лента новостей Левон Кочарян выразил готовность встретиться с Саркисом Клояном Левон Кочарян отметил, что он сожалеет о жертвах, однако, по его словам, помимо семей погибших, пострадали также и они.