Դավիթ Տոնոյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել ականազերծման աշխատանքներին աջակցության միջազգային օրվա առթիվ 04/04/2019   13:05  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ պաշտպանության նախարար Դավիթ Տոնոյանը շնորհավորել է ապրիլի 4-ի՝ ականային վտանգի խնդիրների ուսուցման և ականազերծման աշխատանքներին աջակցության միջազգային օրվա առթիվ:
Այս մասին տեղեկացնում են «Հումանիտար ականազերծման և փորձագիտական կենտրոն» ՊՈԱԿ-ից:
«Մաղթում եմ արդյունավետ աշխատանք և ոլորտի զարգացմանն ուղղված բոլոր մտահղացումների ու նախաձեռնությունների իրականացում»,- ասված է շնորհավորանքում:
09:58 03/04/2019  |  Մամուլ«ԱՄՆ-ից գումար կորզելու փորձ». Ինչպես է մեկնաբանում Ադրբեջանը Դավիթ Տոնոյանի հայտարարությունը. «Հրապարակ»
17:03 02/04/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՀՀ պաշտպանության նախարարը և ԶՈՒ գլխավոր շտաբի պետն այցելել են «Եռաբլուր» զինվորական պանթեոն
13:28 31/03/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՊաշտպանության նախարարը Նյու Յորքի հայերին ներկայացրել է Լեռնային Ղարաբաղի հակամարտության կարգավորման գործընթացը
15:13 30/03/2019  |  ԼՐԱՀՈՍՀՀ պաշտպանության նախարարը հանդիպել է Հունաստանի և Կիպրոսի պաշտպանության նախարարների հետ
13:48 30/03/2019  |  ԼՐԱՀՈՍ«Նոր պատերազմ՝ նոր տարածքների դիմաց». Դավիթ Տոնոյան
09:19 27/03/2019  |  Մամուլ«Քիթները խոթում են». Դավիթ Տոնոյանի և «Իմ քայլ»-ականների միջև հարաբերությունները լարվել են. «Իրավունք»

Тоноян направил поздравления по случаю Международного дня просвещения по вопросам минной опасности и помощи в деятельности, связанной с разминированием 04/04/2019   13:27  |  Лента новостей
Министр иностранных дел Армении Давид Тоноян сегодня, 4 апреля, поздравил по случаю Международного дня просвещения по вопросам минной опасности и помощи в деятельности, связанной с разминированием. Об этом сообщили в ГНКО “центр гуманитарного разминирования и экспертизы”
“Желаю эффективной работы и реализации всех замыслов и инициатив, направленных на развитие сферы”, - говорится в поздравительном послании.
13:40 26/03/2019  |  Лента новостейГлава Генштаба ВС Армении рассказал об ощутимых результатах в вопросе пополнения армейского арсенала
00:12 26/03/2019  |  Лента новостейПашинян представил участникам оперативного сбора ВС ситуацию в экономике и переговорный процесс по карабахскому урегулированию