Նիկոլ Փաշինյանը ներկա է գտնվել Սուրբ Ծննդյան և Աստվածահայտնության տոնի առթիվ մատուցված պատարագին 01/06/2019   12:47  |  ԼՐԱՀՈՍ
Վարչապետի պաշտոնակատար Նիկոլ Փաշինյանը տիկնոջ՝ Աննա Հակոբյանի հետ ներկա է գտնվել Սուրբ Ծննդյան և Աստվածահայտնության տոնի առթիվ Երևանի Սուրբ Գրիգոր Լուավորիչ մայր եկեղեցում մատուցված պատարագին: Այս մասին հայտնում են՝ ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից:
19:56 17/12/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանն ընդունել է Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Արամ Ա Մեծի Տանն Կիլիկիո Կաթողիկոսի անունից Հայաստան ժամանած պատվիրակության ներկայացուցիչներին
22:02 14/12/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՊետք է առաջ գան ազգային, պետական, հանրային նպատակները և ի վերջո պետք է տեղի ունենա ծառայություն հանուն այդ նպատակների. Նիկոլ Փաշինյանը հանդիպել է Գարեգին Բ-ի հետ

Никол Пашинян присутствовал на литургии в честь праздника Св. Рождества и Богоявления 01/06/2019   12:52  |  Лента новостей
Исполняющий обязанности премьер-министра Никол Пашинян вместе с супругой Анной Акопян в церкви Св. Григория Просветителя в Ереване присутствовал на литургии в честь праздника Св. Рождества и Богоявления.Об этом сообщает пресс-служба главы правительства.В Армении сегодня празднуют Рождество и БогоявлениеАрмянская Апостольская Церковь сегодня, 6 января, празднует Богоявление и Рождество Христово. Рождественскую литургию в этом году Католикос Всех армян Гарегин Второй отслужил не в Первопрестольном Святом Эчмиадзине, а в ереванской церкви Святого Григория Просветителя (Сурб Григор Лусаворич).