Ապրիլյան պատերազմի մասնակիցները միացել են երթին 04/23/2018   12:09  |  ԼՐԱՀՈՍ
Այս պահին մայրաքաղաքում ընթացող երթին միացել են զինվորական հագուստով մի խումբ մարդիկ: Վերջիններս Խանջյան փողոցում գտնվող ցուցարարներին են առաջնորդում:
Թե որ զորամասից են և ինչպես է նրանց հաջողվել զորամասը լքել, զինծառայողները հրաժարվեցին պատասխանել, նրանցից մեկը միայն հայտարարեց՝ միացել ենք մեր ժողովրդին:
Նշենք, որ Սերժ Սարգսյանի վարչապետության դեմ բողոքի ակցիային մասնակցում են նաև 2016թ. ապրիլյան պատերազմի մասնակիցները ովքեր հայտարարեցին, որ ոստիկանը չի դիպչի իրենց. բոլոր օղակներում մեծ հարգանք կա իրենց նկատմամբ:
12:05 23/04/2018  |  ԼՐԱՀՈՍԵրեխաներին այս գործում ներգրավելը կարմիր գիծ է. Վիգեն Սարգսյան
12:01 23/04/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՈստիկանությունը պատրաստակամ է ապահովել երիտասարդների հավաքի բնականոն ընթացքը
11:57 23/04/2018  |  ԼՐԱՀՈՍԵրկրում նույնիսկ ամենածայրահեղ վիճակի պարագայում դա չի խանգարի շարունակել կատարել մեր պարտքը սահմանին. Վիգեն Սարգսյան
11:48 23/04/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՉեմ կարծում, որ իշխանությունը հրապարակում պետք է ձևավորվի
11:32 23/04/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՈւսանողները դուրս են եկել ցույցի
11:21 23/04/2018  |  ԼՐԱՀՈՍՀերթական փորձաշրջան՝ երկրի ժողովրդավարության կայացման համար. Վիգեն Սարգսյան

Участники Апрельской войны присоединнлись к демонстрантам 04/23/2018   12:31  |  Лента новостей
К проходящему в Ереване шествию в эти минуты присоединилась группа военнослужащих. Участники присоединились к митингующим на улице Ханджяна и возглавили шествие.
Военнослужащие при этом отказались сообщить, как им удалось покинуть воинскую часть/ Один из них лишь сказал, что пони присоединились к народу.
Отметим, что в акции протеста против назначения бывшего президента Армении Сержа Саргсяна премьер-министром страны участвуют и участники Апрельской войны, что полицейские не тронет их, поскольку на всех уровнях они пользуются уважением.