Երեխային պատանդ վերցրած անձին վնասազերծվելուց հետո տեղափոխել են բժշկական կենտրոն 10/30/2017   21:13  |  Քրեական խրոնիկոն
Արմավիրի մարզում գործող «Մանուշակ» մանկապարտեզում մանկահասակ երեխային պատանդ վերցրած տղամարդուն վնասազերծելուց հետո   տեղափոխել են բժշկական կենտրոն: «Փաստինֆո»-ի տեղեկություններով, նա այս պահին վիրահատվում է:
Ավելի վաղ տեղեկացրել ենք, որ Արմավիր քաղաքի մանկապարտեզում երեք տարեկան երեխային պատանդ պահած քաղաքացին փորձել է ինքն իրեն վնասել, իսկ ոստիկանները նրան վնասազերծելու համար հատուկ միջոց են կիրառել: Երեխային ազատ արձակելուց հետո լրագրողների հետ զրույցում այս մասին հայտնեց ՀՀ ոստիկանության պետի առաջին տեղակալ Հունան Պողոսյանը:
Երեխան անվնաս է: Միջադեպի հետեւանքով տուժել են նաեւ տղամարդու կինը եւ կնոջ տատը, ովքեր աշխատում են նշված մանկապարտեզում։
20:55 30/10/2017  |  Քրեական խրոնիկոնՊատանդ վերցված երեխան ծնողների հետ տուն է գնացել
20:31 30/10/2017  |  ԼՐԱՀՈՍՈստիկանությունն ազատ արձակեց Արմավիրի մանկապարտեզում պատանդ պահվող երեխային
16:53 29/08/2017  |  Քրեական խրոնիկոնԱրտակարգ դեպք Էրեբունիում. Հնչել են կրակոցներ
12:57 02/10/2016  |  Քրեական խրոնիկոնՍլավոնական համալսարանի մոտ դանակով զինված տղամարդը պատանդ է վերցրել
17:51 25/02/2015  |  Քրեական խրոնիկոնՄեղադրանք է առաջադրվել՝ ոստիկանության սերժանտին պատանդ վերցնելու և նրանից զենք հափշտակելու համար
16:14 18/02/2015  |  Քրեական խրոնիկոնՊատանդ է վերցրել ոստիկանին ու նրան ազատ արձակելու պայման առաջ քաշել

Мужчина, захвативший здание детского сада в армянском Армавире, госпитализирован 10/30/2017   21:36  |  Криминальная хроника
Мужчина, захвативший ребенка в заложники в здании детского сада в армянском Армавире, госпитализирован в медцентр. По сведениям  “Фактинфо”, в данный момент его оперируют.
Ранее сообщалось, в 16:25 в Полицию Армении от сотрудника детского сада поступило сообщение о том, что неизвестный проник в дошкольное учреждение и напал с ножом на них.
Полиции Армении удалось освободить ребенка. Первый заместитель начальника Полиции Армении Унан Погосян сообщил журналистам, что мужчина, захвативший здание детсада, пытался нанести себе повреждение, попытка была пресечена, а для его нейтрализации были применены спецсредства.
Он также сообщил, что с ребенком все в порядке.
В результате инцидента пострадали жена преступника и бабушка женщины, которые работают в указанном дошкольном учреждении.