09/29/2017   21:33  |  ԼՐԱՀՈՍ Լրագրողական կազմակերպությունները հանդես են եկել հայտարարությամբ Անձրեւի տակ իրականացվող ասֆալտապատումը լուսանկարող լրագրողը բռնության է ենթարկվել
09/29/2017   20:53  |  ԼՐԱՀՈՍ Նախագահն ընդունել է Ամերիկայի հայկական համագումարի համանախագահ Վան Գրիգորյանին Նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է Ամերիկայի հայկական համագումարի համանախագահ Վան Գրիգորյանին
09/29/2017   20:43  |  ԼՐԱՀՈՍ Հայաստանի արտգործնախարարը հանդիպեց Եգիպտոսի ներդրումային և միջազգային համագործակցության նախարարին Էդվարդ Նալբանդյանն ընդունեց Եգիպտոսի ներդրումային և միջազգային համագործակցության նախարար, հայ-եգիպտական միջկառավարական հանձնաժողովի համանախագահ Սահար Նասրին
09/29/2017   20:37  |  ԼՐԱՀՈՍ ՀՀ պաշտպանության նախարարը հանձնել է մի շարք զինվորականների, քաղաքացիական հատուկ ծառայողների և ազատամարտիկների պարգևները Նախագահ Սերժ Սարգսյանի հրամանագրերով մի շարք զինվորականների, քաղաքացիական հատուկ ծառայողների և ազատամարտիկների պետական բարձր պարգևներ է հանձնել է ՀՀ պաշտպանության նախարար Վիգեն Սարգսյանը
09/29/2017   20:25  |  ԼՐԱՀՈՍ Նախագահն ընդունել է Եգիպտոսի ներդրումների և միջազգային համագործակցության նախարարին Նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է Եգիպտոսի Արաբական Հանրապետության ներդրումների և միջազգային համագործակցության նախարար Սահար Նասրին
09/29/2017   20:17  |  ԼՐԱՀՈՍ ԱՀ ԱԺ նախագահը հանդիպել է ԵԱՀԿ ԽՎ Հարավային Կովկասի հարցերով հատուկ ներկայացուցչին ԱՀ ԱԺ նախագահը հանդիպել է ԵԱՀԿ ԽՎ Հարավային Կովկասի հարցերով հատուկ ներկայացուցչին
09/29/2017   20:03  |  ԼՐԱՀՈՍ Նախագահն ընդունել է ԵԱՀԿ ԽՎ Հարավային Կովկասի հարցերով հատուկ ներկայացուցիչ Քրիստիան Վիգենինին Նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է տարածաշրջանային այցով Հայաստան ժամանած ԵԱՀԿ Խորհրդարանական վեհաժողովի Հարավային Կովկասի հարցերով հատուկ ներկայացուցիչ Քրիստիան Վիգենինին
09/29/2017   19:54  |  ԼՐԱՀՈՍ ԵԱՀԿ ԽՎ-ի հատուկ ներկայացուցիչ Քրիստիան Վիգենինը հանդիպել է ԱՀ Թալիշ գյուղի բնակիչների հետ ԵԱՀԿ ԽՎ Հարավային Կովկասի հարցերով հատուկ ներկայացուցիչ Քրիստիան Վիգենինը ՀՀ Ազգային ժողովում հանդիպել են Արցախի Հանրապետության Թալիշ գյուղի բնակիչների հետ
09/29/2017   19:43  |  ԼՐԱՀՈՍ ՀՀ ԱԺ նախագահն ընդունել է ՀԱՊԿ ԽՎ պատվիրակության անդամներին ՀՀ ԱԺ նախագահ Արա Բաբլոյանը ընդունել է ՀԱՊԿ ԽՎ պատվիրակության անդամներին
09/29/2017   19:38  |  Քրեական խրոնիկոն Հարուցվել է քրեական գործ՝ լրագրողի մասնագիտական գործունեությանը խոչընդոտելու դեպքի առթիվ Խոչընդոտել են լրագրողի մասնագիտական օրինական գործունեությանը, բռնություն են գործադրել:

09/29/2017   18:31  |  Лента новостей Армянские разработчики представили на выставке "DigiTec-2017" в Ереване первый беспилотный электромобиль Армянские разработчики представили на тринадцатой ежегодной технологической выставке DigiTec-2017 в Ереване первый беспилотный электромобиль.
09/29/2017   18:29  |  Лента новостей Президент Армении заявил о необходимости наращивания товарооборота с ОАЭ "Эмираты очень высоко ценят возможности Армении, как страны-члена Евразийского экономического союза. Я считаю, что мы просто обязаны в течение года или полутора лет удвоить, утроить наш товарооборот.", - подчеркнул глава государства.
09/29/2017   17:43  |  Лента новостей Аракел Мартикян назначен начальником разведуправления Генштаба ВС Армении Генерал-майор Аракел Мартикян назначен начальником разведывательного управления Главного Штаба Вооруженных сил Республики Армения.
09/29/2017   17:38  |  Лента новостей Президент Армении назначил нового начальника Оперативного управления Генштаба ВС РА Генерал-майор Тиран Хачатрян освобожден от должности начальника управления боевой подготовки ВС РА и назначен начальником Оперативного управления Главного Штаба ВС Республики Армения.
09/29/2017   17:30  |  Лента новостей Глава МИД Армении на встрече со спецпредставителем ПА ОБСЕ заявил о важности установления контактов с властями Арцаха Министр иностранных дел Армении Эдвард Налбандян принял специального представителя ПА ОБСЕ по вопросам Южного Кавказа Кристиана Вигенина.
09/29/2017   17:15  |  Международные новости Экс-канцлер Германии Герхард Шредер избран главой совета директоров "Роснефти" В пятницу в Санкт-Петербурге прошло собрание акционеров "Роснефти", на котором был избран новый состав совета директоров. Он был увеличен с 9 до 11 человек, в совет помимо действовавших членов вошли Шредер и министр энергетики РФ Александр Новак.
09/29/2017   17:05  |  Лента новостей Ара Баблоян: Армения готова к продолжению сотрудничества с ОБСЕ и возобновлению работы Ереванского офиса Председатель Национального собрания Армении Ара Баблоян 29 сентября принял специального представителя по вопросам Южного Кавказа ПА ОБСЕ Кристиана Вигенина.
09/29/2017   16:52  |  Интересно знать Ситар Джорджа Харрисона ушел с молотка за 62 500 долларов в ходе торгов в США Ситар, принадлежавший участнику легендарной группы "Битлз" Джорджу Харрисону, на котором он не раз играл, был продан в США за 62 500 долларов.
09/29/2017   16:41  |  Международные новости Иракский Курдистан не будет передавать пограничные пункты под контроль Багдада - СМИ Иракский Курдистан не станет передавать под контроль федерального правительства пограничные пункты, несмотря на угрозы со стороны Багдада.
09/29/2017   16:20  |  Чрезвычайное просшествие В медцентре «Астхик» рассказали о состоянии пострадавших в ДТП с автобусом в Ереване В ереванском медцентре «Астхик» лечение продолжают 3 пострадавших вследствие ДТП с обслуживающим маршрут № 35 автобусом, 2 из них завтра будут выписаны