Նախագահ Բակո Սահակայնը հանդիպել է ՀՀ հեռուստատեսության եւ ռադիոյի ազգային հանձնաժողովի նախագահի հետ 05/06/2016   15:28  |  ԼՐԱՀՈՍ
Նախագահ Բակո Սահակյանը մայիսի 6-ին ընդունել է Հայաստանի Հանրապետության հեռուստատեսության եւ ռադիոյի ազգային հանձնաժողովի նախագահ Գագիկ Բունիաթյանին: Այս մասին տեղեկանում ենք ԼՂՀ Նախագահի պաշտոնական կայքից:
Հանդիպմանը, որին մասնակցում էր ԼՂՀ հանրային ծառայությունները եւ տնտեսական մրցակցությունը կարգավորող պետական հանձնաժողովի նախագահ Հակոբ Ղահրամանյանը, քննարկվել են հեռուստառադիոհաղորդակցության ոլորտի զարգացմանը, ինչպես նաեւ այդ բնագավառում Հայաստանի եւ Արցախի կարգավորիչ մարմինների համագործակցությանն առնչվող հարցեր:

Президент НКР обсудил с Гагиком Буниатяном вопросы развития сферы теле- и радиовещания 05/06/2016 15:34 | Лента новостей
Президент Нагорно-Карабахской Республики Бако Саакян в пятницу принял председателя Национальной комиссии по телевидению и радио Республики Армения Гагика Буниатяна. Об этом сообщает пресс-служба президента НКР.
В ходе встречи, в которой принял участие председатель Государственной комиссии по регулированию общественных услуг и экономической конкуренции НКР Акоп Каграманян, были обсуждены вопросы, касающиеся развития сферы теле- и радиовещания, а также расширения сотрудничества между регулирующими органами Арцаха и Армении в данной области.