Նախագահ Սերժ Սարգսյանը հանդիպում է ունեցել Ռամկավար ազատական կուսակցության ներկայացուցիչների հետ 09/17/2015   13:25  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ Նախագահի նստավայրում շարունակվում են խորհրդակցությունները սահմանադրական բարեփոխումների շուրջ: Այս մասին հայտնում է ՀՀ Նախագահի աշխատակազմի հասարակայնության և տեղեկատվության միջոցների հետ կապերի վարչությունը:
Այդ գործընթացի շրջանակներում Նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր հանդիպում է ունեցել Ռամկավար ազատական կուսակցության (ՌԱԿ) ներկայացուցիչներ Հակոբ Ավետիքյանի, Արմեն Մանվելյանի, Կարեն Կակոյանի, Սուրեն Սարգսյանի, Վարազդատ Ավոյանի և Սեյրան Ղարիբյանի հետ:

Президент Армении обсудил проект реформирования Конституции с представителями партии “Рамкавар Азатакан” 09/17/2015   13:59  |  Лента новостей
Президент Армении Серж Саргсян обсудил в четверг проект конституционных реформ с представителями партии “Рамкавар Азатакан” Акопом Аветикяном, Арменом Манвеляном, Кареном Какояном, Суреном Саркисяном, Вараздатом Авояном и Сейраном Гарибяном, сообщает пресс-служба главы государства.
Встреча состоялась в рамках консультаций с политическими силами вокруг проекта конституционных реформ.