Կառլեն Պետրոսյանն ազատվել է ԼՂՀ անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի նախագահի պաշտոնից 06/05/2015   14:05  |  ԼՐԱՀՈՍ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հունիսի 5-ին ստորագրել է հրամանագիր, համաձայն որի` Կառլեն Պետրոսյանն ազատվել է Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության կառավարությանն առընթեր անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի նախագահի պաշտոնից` իր դիմումի համաձայն` այլ աշխատանքի անցնելու կապակցությամբ։ Այս մասին տեղեկանում ենք ԼՂՀ Նախագահի պաշտոնական կայք-էջից:
Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության կառավարությանն առընթեր անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի նախագահի պարտականությունները ժամանակավորապես վերապահվել են Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետության կառավարությանն առընթեր անշարժ գույքի կադաստրի պետական կոմիտեի նախագահի տեղակալ Մաքսիմ Ալեքսանյանին:

Карлен Петросян освобожден от должности председателя Госкомитета кадастра недвижимости НКР 06/05/2015   14:15  |  Лента новостей
Президент Нагорно-Карабахской Республики Бако Саакян в пятницу подписал указ, согласно которому Карлен Петросян освобожден от должности председателя Государственного комитета кадастра недвижимости при Правительстве НКР в связи с переходом на другую работу. Об этом сообщает Главное информационное управление аппарата президента НКР.
Обязанности председателя Государственного комитета кадастра недвижимости временно возложены на заместителя председателя Государственного комитета кадастра недвижимости Максима Алексаняна.