Առաջիկա օրերին սպասվում է օդի ջերմաստիճանի բարձրացում 07/19/2013   15:59  |  ԼՐԱՀՈՍ
Հանրապետության տարածքում` hուլիսի 20-ին, 24-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ, 21-23-ը հյուսիսային շրջաններում գիշերվա առաջին կեսին և օրվա երկրորդ կեսին սպասվում է կարճատև անձրև և ամպրոպ, առանձին հատվածներում հնարավոր է կարկուտ: Քամին հարավ-արևմտյան 5-10 մ/վրկ, ամպրոպի ժամանակ քամու ուժգնացում մինչև 15-20 մ/վրկ: Օդի ջերմաստիճանը հուլիսի 23-24-ին կբարձրանա 2-3 աստիճանով:
Արտակարգ իրավիճակների նախարարության տեղեկացմամբ՝ մայրաքաղաքում հուլիսի 20-ին, 24-ին սպասվում է առանց տեղումների եղանակ, 21-23-ը երեկոյան ժամերին հնարավոր է ամպրոպ, տեղումների հավանականությունը փոքր է:

В Армении в ближайшие дни будет жарко: столбик термометра поднимется на 2-3 градуса 07/19/2013   16:07  |  Лента новостей
20, 24 июля на территории Армении ожидается погода без осадков. 21-23 июля в северных районах в первой половине ночи и во второй половине дня ожидается кратковременный дождь с грозой. В отдельных местах возможен град.
Ветер юго-западный – 5-10 м/сек. Во время грозы возможно усиление ветра до 15-20 м/сек.
Температура воздуха 23-24 июля поднимется на 2-3 градуса.
Как сообщает МЧС Армении, 20, 24 июля в столице ожидается погода без осадков. 21-23 июля в вечерние часы возможна гроза. Осадки маловероятны.
18:43 10/06/2013  |  Лента новостей В Армении в ближайшие дни ожидаются дожди и грозы
16:20 06/06/2013  |  Лента новостейВ ближайшие дни в Армении ожидаются дожди. В отдельных регионах республики возможен град