27-ամյա կնոջը խեղդամահ անելու մեջ մեղադրվող ամուսինը կալանավորվել է (տեսանյութ) 06/04/2013   11:27  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ինչպես արդեն տեղեկացրել էինք, հունիսի 1-ին, ժամը 01.10-ին, շտապօգնության կայանից ոստիկանության Արթիկի բաժնում հաղորդում էր ստացվել, որ Արթիկ քաղաքի Լմբատ 1-ին թաղամասի 36 շենքի բնակարաններից մեկում հանկարծամահ է եղել տանտիրուհին՝ ՌԴ քաղաքացի, 1986 թ. ծնված Ցողիկ Այվազյանը:
Ոստիկանության ծառայողների ձեռնարկած միջոցառումներով պարզվել էր, որ նույն օրը, ժամը 01.00-ի սահմաններում, բնակարանում, խանդի հողի վրա ծագած վիճաբանության ժամանակ, Ցողիկ Այվազյանին խեղդամահ էր արել ամուսինը` 1976 թ. ծնված Արտյոմ Ղ.-ն:

37-летний житель Артика Ширакской области Армении, задушивший свою супругу на почве ревности, заключен под стражу (видео) 06/04/2013   11:45  |  Лента новостей
Как мы уже ранее сообщали, 1 июня в 01.10 из станции “Скорой помощи” в полицейское отделение Артика поступило сообщение о том, что в одной из квартир по адресу г. Артик, первый квартал Лмбат, дом N36 внезапно скончалась хозяйка дома, гражданка России Цохик Айвазян 1986 г.р.
В результате предпринятых сотрудниками Полиции мероприятий выяснилось, что в тот же день в районе 01.00 во время вспыхнувшей на почве ревности ссоры Цовик Айвазян задушил ее муж Артем Г. 1976 г.р.