Մոսկվայում տարհանում են 2 ադրբեջանցի գործարարներին պատկանող առևտրի կենտրոնը. ռումբի ահազանգ է եղել 06/17/2024   16:13  |  Միջազգային լրահոս
Մոսկվայի ոստիկանությունը տեղեկություն է ստացել ադրբեջանցի գործարարներին պատկանող «Եվրոպական» առևտրի և զվարճանքի կենտրոնում ռումբի առկայության մասին, հայտնում են ռուսական լրատվամիջոցները։
Առևտրի և զվարճանքի կենտրոնը, որը գտնվում է Մոսկվայի կենտրոնում՝ Կիևսկի երկաթուղային կայարանից ոչ հեռու, տարհանվել է ահազանգի պատճառով։
Նշենք, որ «Եվրոպական» առևտրի կենտրոնը պատկանում է հրեական ծագմամբ ադրբեջանցի գործարարներ Գոդ Նիսանովին և Զարախ Իլիևին։
15:27 17/06/2024  |  Միջազգային լրահոսՄոսկվայում ավելի քան 120 մարդ սննդային թունավորումով տեղափոխվել է հիվանդանոց
14:22 12/06/2024  |  ՏնտեսությունՄոսկվայի նորակառույցներում բնակարանների 1քմ-ի գինը մեկ տարվա ընթացքում աճել է 22%-ով
11:11 12/06/2024  |  ԼՐԱՀՈՍՈստիկանությունը հատուկ տեխնիկայով հեռացնում է Բաղրամյան պողոտայում կայանված ավտոմեքենաները
17:53 09/06/2024  |  ՔաղաքականԽաղաղության պայմանագիրը չի ստորագրվի․ Բալասանյան
17:48 09/06/2024  |  Միջազգային լրահոսՄոսկվայում երաժիշտը դանակով հարձակվել է թվային պլատֆորմի ղեկավարի և նրա ընկերոջ վրա. վերջինս սպանվել է
10:30 09/06/2024  |  Միջազգային լրահոսԿայծակի հարվածից Ադրբեջանում երկու սահմանապահ է մահացել, որից մեկը` մայոր
14:52 06/06/2024  |  Միջազգային լրահոսՄոսկվայի արևմուտքում ինքնաձիգից կրակելով՝ սպանել են 34-ամյա տղամարդու
13:53 06/06/2024  |  Միջազգային լրահոսՎրաստանի և Ռուսաստանի միջև սահմանային անցակետում տարհանում է սկսվել. Դևդորակի գետի մակարդակը սկսել է բարձրանալ

В Москве эвакуировали торговый центр бизнесменов из Азербайджана из-за сообщения о бомбе 06/17/2024   16:45  |  Международные новости
В полицию Москвы поступила информация о заложенной бомбе в торгово-развлекательном центре «Европейский», принадлежащем азербайджанским бизнесменам, сообщают российские СМИ.
Отмечается, что торгово-развлекательный центр, расположенный в центре российской столицы, недалеко от Киевского вокзала, эвакуировали из-за угрозы минирования.
ТЦ «Европейский» принадлежит азербайджанским бизнесменам еврейского происхождения Году Нисанову и Зараху Илиеву.
16:39 22/04/2024  |  Международные новости21-летнему азербайджанцу, его родственникам и знакомым предъявили обвинение по делу об убийстве москвича из-за парковки
11:44 19/04/2024  |  Международные новостиВ квартире азербайджанца, зарезавшего москвича, нашли более 44 млн рублей и $300 тысяч
14:49 18/04/2024  |  Международные новостиАзербайджанец убил москвича из-за замечания о парковке(ВИДЕО)
15:20 04/04/2024  |  Международные новостиВ Москве задержали известную азербайджанскую певицу
09:29 17/01/2024  |  Международные новостиЗадержан 17-летний азербайджанец из банды, терроризировавшей жителей Белгорода