Լուրերը, որ Սուրեն Պապիկյանը պաշտոնանկ է արվելու, չեն համապատասխանում իրականությանը. ՀՀ վարչապետի աշխատակազմ 03/05/2023   13:47  |  ԼՐԱՀՈՍ
ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունը հերքել է մամուլում շրջանառվող լուրերը, թե իբր ՀՀ պաշտպանության նախարար Սուրեն Պապիկյանը պաշտոնանկ է արվելու։
«Արմենպրես»-ի հարցմանն  ի պատասխան՝ ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունից պարզաբանել են. «Լուրերը, որ Սուրեն Պապիկյանի պաշտոնանկ է արվելու,  չեն համապատասխանում իրականությանը»։
18:20 27/02/2023  |  ԼՐԱՀՈՍՊապիկյանը հերթական անգամ այցելել է զորամասեր. պայմանագրայիններին հորդորել է ատեստավորմանը ձգտել բարձր գնահատականների

В аппарате премьера Армении опровергли слухи о возможной отставке Сурена Папикяна 03/05/2023   14:27  |  Лента новостей
Департамент информации и по связям с общественностью аппарата премьер-министра РА опроверг муссируемые в СМИ слухи о том, что министр обороны РА Сурен Папикян будет отправлен в отставку.
В ответ на запрос агентства «Арменпресс» в Департаменте информации и по связям с общественностью аппарата премьер-министра Армении сообщили: "Слухи о том, что Сурена Папикяна отправят в отставку, не соответствуют действительности".