Հովիկ Աղազարյանը ոստիկանական բաժանմունքում է, հաղորդում է ներկայացնում՝ կարտոֆիլ վաճառողների հետ վիճաբանության դեպքով 03/03/2023   11:54  |  Քրեական խրոնիկոն
ԱԺ «Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության պատգամավոր Հովիկ Աղազարյանն այս պահին ոստիկանական բաժանմունքում է, հանացագործության մասին հաղորդում է ներկայացնում։ Այս մասին «Փաստինֆո»-ն տեղեկանում է ՀՀ ոստիկանությունից։
Հիշեցնենք, որ այսօր վաղ առավոտյան Հովիկ Աղազարյանը վիճաբանել է փողոցում կարտոֆիլ վաճառողների հետ։ Հասարակական-քաղաքական գործիչ Արագած Ախոյանը ֆեյսբուքյան իր էջում տեղեկացրել է այդ մասին՝ նշելով.
«ՀՐԱՏԱՊ
րոպպեներ առաջ ք.պ պատգամավոր աղազարյան հովոն գոտեմարտի էր բռնվել Տիգրանյան փողոցի կարտոֆիլ վաճառողների հետ, քաշքշուկի հայհոյախառը վեճի արդյունքում հովոն արժանացելա վերջին հայհոյանքներին ու կրել դիրքային կորուստ, պատճառը փողոցում կարտոֆիլի վաճառքն է»։
11:33 03/03/2023  |  ՄեկնաբանությունՀովիկ Աղազարյանն առավոտյան գոտեմարտի է բռնվել կարտոֆիլ վաճառողների հետ. Ախոյան

Депутат парламента Армении Ованнес Агазарян решил подать заявление после потасовки с продавцами картофеля 03/03/2023   12:27  |  Криминальная хроника
Депутат парламента Армении от правящей фракции "Гражданский договор" Ованнес Агазарян в данный момент находится в полицейском отделении, подает заявление о преступлении. Об этом "ФактИнфо" сообщили в полиции Армении.
Ранее общественно-политический деятель Арагац Ахоян сообщил, что сегодня депутат от “ГД” Агазарян Овик схлестнулся в рукопашной схватке с продавцами картофеля на улице Тиграняна.
"В результате ссоры вперемешку с бранью, Ово удостоился самых последних ругательств и понес позиционные потери. Причина – продажа картофеля на улице", - написал Ахоян.