Հիմար մեկնաբանություններին արձագանքելու նպատակ և ժամանակ չունեմ.Իշխան Սաղաթելյան 06/15/2022   11:13  |  Մեկնաբանություն
Գնում եմ «Արթիկ» քրեակատարողական հիմնարկ ընկերներիս տեսակցության, օրվա երկրորդ կեսին գործընկերներիս հետ զբաղվելու ենք շարժման կազմակերպական աշխատանքներով: Այս մասին ֆեյսբուքում գրել է ԱԺ փոխնախագահ Իշխան Սաղաթելյանը:
«Հարգելի ընկերներ,
Գնահատենք մեր կատարած աշխատանքը, արժևորենք անցած ճանապարհը, արձանագրենք ձեռքբերումներն ու նոր ուժով շարունակենք պայքարը:
Հիմար մեկնաբանություններին արձագանքելու նպատակ և ժամանակ չունեմ։ Ժամանակն ամեն մեկին և ամեն ինչ իր տեղը կդնի ու բոլոր հարցերի պատասխանը կտա։
Հ.Գ. Այժմ գնում եմ «Արթիկ» քրեակատարողական հիմնարկ ընկերներիս տեսակցության, օրվա երկրոդ կեսին գործընկերներիս հետ զբաղվելու ենք շարժման կազմակերպական աշխատանքներով:
Հ.Գ. 2 Ամեն դեպքում երեկվա ծավալուն ելույթս տեղադրում եմ մեկնաբանությունների բաժնում , ովքեր ցանկանում են կարող են ծանոթանալ։
Նահանջ չկա,հետքայլ չկա։
Ոգով, Աստծով, մինչև վերջ»,-գրել է նա։
22:45 10/06/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՀետ քայլ չի լինելու. Բանակցություններն ավելի մեծ թափով առաջ գնալու շուրջ են. Սաղաթելյան

"Мне сейчас не до глупых комментариев": Ишхан Сагателян заявил о планах продолжить борьбу с новой силой 06/15/2022   11:34  |  Комментарий
Вице-спикер парламента Армении от оппозиции, представитель АРФ “Дашнакцутюн” Ишхан Сагателян сообщил, что  отправляется в уголовно-исполнительное учреждение “Артик”, чтобы проведать своих друзей. Об этом Сагателян сообщил на своей странице в Facebook.
"Дорогие друзья! Давайте оценим проделанную нами работу, пройденный нами пути, зафиксируем достижения и продолжим борьбу с новой силой. Мне сейчас некогда реагировать на глупые комментарии, собственно, и цели такой нет. Время все и всех расставит по местам и даст ответы на все вопросы. Сейчас я еду в уголовно-исполнительное учреждение "Артик" навестить своих друзей. Во второй половине дня займусь с коллегами организационными работами движения", - сообщил он, разместив в комментариях ссылку на свое вчерашнее пространное выступление для желающих ознакомиться с ним.