Վարչապետը շնորհավորական ուղերձ է հղել Միխայիլ Միշուստինին 03/03/2022   11:51  |  ԼՐԱՀՈՍ
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Ռուսաստանի Դաշնության կառավարության նախագահ Միխայիլ Միշուստինին՝ ծննդյան օրվա առթիվ: Ուղերձում ասված է.
ընդունեք անկեղծ շնորհավորանքներս Ձեր ծննդյան օրվա առիթով։ Ձեր՝ պետական գործունեության հարուստ փորձը, կրեատիվ որոշումների ընդունմամբ կոնկրետ արդյունքներ արձանագրելու տրամադրվածությունը Ձեր հանդեպ համընդհանուր խորը հարգանք են ձևավորել։
Բարձր եմ գնահատում մեր միջև ձևավորված վստահության և փոխըմբռնման հարաբերությունները, որոնք նպաստում են մեր երկրների միջև բազմաոլորտ փոխգործակցության ներկապնակի հարստացմանը։
օգտվելով առիթից՝ մաղթում եմ Ձեզ, և Ձեր բոլոր հարազատներին ու մերձավորներին քաջառողջություն, հաջողություն և բարօրություն»:
10:47 03/03/2022  |  ԼՐԱՀՈՍՌոբերտ Ղուկասյանն ազատվել է վարչապետի խորհրդականի պաշտոնից
09:55 03/03/2022  |  Մամուլ«Աստվածների չաթ». Փաշինյանի նեղ կրուգը. «Հրապարակ»
22:33 02/03/2022«Նիկոլ Փաշինյան, կոպիտ ձևով Ձեզ խաբել են». Աշոտ Բարսեղյան
17:52 02/03/2022  |  ԼՐԱՀՈՍԱսեք, այ դավաճաններ, ինչու եք հայրենիքը դրել սակարկությունների վրա. Փաշինյան

Пашинян поздравил Мишустина с днем рождения 03/03/2022   12:00  |  Лента новостей
Премьер-министр Никол Пашинян направил поздравительное послание председателю правительства Российской Федерации Михаилу Мишустину по случаю дня рождения. Об этом сообщает пресс-служба главы правительства РА. В послании говорится:
Примите мои искренние поздравления по случаю Вашего Дня рождения.
Ваш богатый опыт государственной деятельности, присущий Вам настрой на достижение конкретных результатов с акцентом на креативность принимаемых решений снискали Вам глубокое общепризнанное уважение.
Высоко ценю сложившиеся между нами доверительные отношения и взаимопонимание, способствующие обогащению палитры многопланового взаимодействия наших стран.
Пользуясь случаем, желаю Вам, уважаемый Михаил Владимирович, и всем Вашим родным и близким доброго здоровья, успехов и благополучия.”
09:26 30/12/2021  |  Лента новостейПашинян переговорил по телефону с Мишустиным
11:53 01/06/2021  |  Лента новостейМишустин поздравил Пашиняна с днем рождения
17:29 29/04/2021  |  ЭкономикаМихаил Мишустин предложил подготовить инициативы для увеличения товарооборота с Арменией