Եթե ձևավորվեն հստակ ընդդիմադիր կեցվածք ունեցող այլ ուժեր, պատրաստ եմ կանգնել նրանց կողքին․ Քոչարյան 12/27/2021   13:27  |  ԼՐԱՀՈՍ
Ընդդիմության վարկանիշը նույնպես ընկել է, բայց կարծում ենք՝ ընդդիմության վարկանիշը վերականգնվող է, իսկ իշխանության վարկանիշը՝ չվերականգնվող։
«Ես միայն կողջունեմ, եթե Հայաստանում ձևավորվեն հստակ ընդդիմադիր կեցվածք ունեցող այլ ուժեր։ Եթե որևէ մեկի մոտ դա ավելի լավ ստացվի, քան մեզ մոտ, պատրաստ ենք կանգնել նրանց կողքին և աջակցել։ Եթե հայտնի է մեկը, որն այդ գործն ավելի լավ կանի, քան մենք, պատրաստ եմ իմ բոլոր հնարավորություններով աջակցել»,-ասաց Ռոբերտ Քոչարյանը։
12:31 27/12/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՀնարավորություն կա այս իրավիճակում ինչ-որ բան փրկելու, նաև Արցախի կարգավիճակի հետ կապված․Քոչարյան (տեսանյութ)
12:15 27/12/2021  |  ԼՐԱՀՈՍ10 տարի նախագահ եմ եղել, և չեմ պատկերացնում՝ ինչ պետք է անես, որ ունենաս 9․6 տոկոս գնաճ․ Քոչարյան
12:09 27/12/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՆիկոլ Փաշինյանն իր հայտարարությամբ կասկածի տակ դրեց Ղարաբաղի հռչակագիրը. սա նշանակում է՝ Հայաստանը ձեռքերը լվացել է Ղարաբաղից. ՀՀ երկրորդ նախագահ
11:56 27/12/2021  |  ԼՐԱՀՈՍԱյն ինչ կատարվեց ՏԻՄ ընտրությունների ժամանակ, մաստեր կլաս է իշխանությունից խելքը կորցրած բռնապետերի համար, Կիմ Չեն Ընը նախանձից կմեռներ.Ռոբերտ Քոչարյան
11:38 27/12/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՊաշտպանության նախարարներին չի կարելի նասկու պես փոխել․ Քոչարյան
11:25 27/12/2021  |  ԼՐԱՀՈՍՄենք տասնապատիկ ավելի մեծ տարածքների նկատմամբ ենք կորցրել վերահսկողությունը․ Ռոբերտ Քոչարյան

Кочарян будет приветствовать формирование новых оппозиционных сил и готов их поддержать 12/27/2021 14:16 | Лента новостей
Рейтинг оппозиции также упал, заявил второй президент РА, лидер блока "Армения" Роберт Кочарян на итоговой пресс-конференции в понедельник.
"Рейтинг оппозиции также упал, но полагаю, что рейтинг оппозиции можно восстановить, а рейтинг власти - восстановлению не поддается", - считает Кочарян.
"Я лишь буду приветствовать формирование других сил с четко выраженной оппозиционной позицией. Если это у кого-то получится лучше, нежели у нас, то мы готовы встать рядом с ними и оказать им поддержку. Если известен кто-то, кто справится с этой работой лучше, чем, я готов поддержать, задействовав все свои возможности», - добавил Роберт Кочарян.