Հայաստանում գրանցվել է կորոնավիրուսի վարակման 636 նոր դեպք, 21 մարդ մահացել է 09/02/2021   11:45  |  Կորոնավիրուս
Սեպտեմբերի 2-ի՝ ժամը 11:00-ի դրությամբ, հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության 243386 դեպք, որոնցից 227726-ն առողջացած, 4876-ը մահվան ելքով, այլ պատճառներով մահվան ելքերի թիվը՝ 1159 է: Կորոնավիրուսային հիվանդությամբ այս պահին փաստացի բուժում է ստանում 9625 պացիենտ: Ընդհանուր առմամբ կատարվել է 1554292 թեստավորում: Երեկ կատարվել է 6394 թեստավորում։
Այսպիսով` սեպտեմբերի 2-ին՝ Հայաստանում գրանցվել է կորոնավիրուսի վարակման 636 նոր դեպք, 19 մարդ մահացել է։ Նախորդ օրն արձանագրցվել է նաև մահվան 2 դեպք, երբ անձն ունեցել է կորոնավիրուսային հիվանդություն, բայց մահը վրա է հասել այլ պատճառով։
23:23 01/09/2021  |  Միջազգային լրահոսՎրաստանում մեկ օրվա մեջ արձանագրվել է կորոնավիրուսով վարակման 3 886 նոր դեպք, մահացել՝ 74-ը
18:41 01/09/2021  |  ԿորոնավիրուսԲժիշկը կանխատեսել է կորոնավիրուսի պանդեմիայի ավարտի հնարավոր ժամկետները
11:15 01/09/2021  |  ԿորոնավիրուսԵրեկ կատարվել է 7462 թեստավորում, որից հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության 615 նոր դեպք.13 մարդ մահացել է
21:42 31/08/2021  |  ԿորոնավիրուսՀայաստանում իրավիճակը գնալով ծանրանում է. Երևանում և մարզերում 14 ԲԿ վերապրոֆիլավորվել է «Քովիդ» կենտրոնների. ԱՆ տեղակալ
11:13 31/08/2021  |  ԿորոնավիրուսՀայաստանում հաստատվել է կորոնավիրուսային հիվանդության 524, մահվան`17 դեպք

За сутки в Армении коронавирус диагностировали у 636 человек 09/02/2021   11:59  |  Коронавирус
В Армении за прошедшие сутки подтверждено 636  новых случаев заражения коронавирусом нового типа. За минувшие сутки от COVID-19 скончались 19 человек. Об этом сообщили в Минздраве Армении.
По данным на 11:00 2 сентября, всего с начала  пандемии в Армении подтверждено 243386 случаев инфицирования COVID-19. Общее количество проведенных тестов - 1554292 (6394 - за минувшие сутки).
Всего к этому моменту от коронавируса излечились 227726 человек. Фактически на лечении находятся 9625 пациентов. С начала эпидемии от COVID-19 в Армении скончались 4876 человек.
Накануне было зарегистрировано 2 случая смерти пациента с подтвержденным коронавирусом, когда летальный исход наступил по другим причинам. Всего таких случаев 1159.
11:53 02/09/2021  |  Коронавирус18-летний юноша с коронавирусом попал в реанимацию: глава Минздрава Армении заявила об “омоложении” болезни в стране
18:00 01/09/2021  |  КоронавирусМедик предсказал возможные сроки окончания пандемии коронавируса
16:56 01/09/2021  |  КоронавирусАмериканские ученые опровергли принадлежность COVID-19 к респираторным заболеваниям