«Պետք է տեղյակ լինենք՝ մեր ուսերին ինչ պարտք ու պարտականություն է դնում վարչապետի պաշտոնը զբաղեցնող սուբյեկտը» 01/08/2021   11:51  |  Մեկնաբանություն
Ապրիլյանի մասնակից Հրանտ Սարկիսովը գրում է.
«Խիստ կարևոր է, որպեսզի վարչապետաց Պրես-սեկրետարը ոչ թե անհասկանալի մտքեր արտաբերի այլ մեզ՝ Հանրապետության քաղաքացիներիս, իշխանության միակ ու  անբեկանելի հասցեատիրոջը, ասել կուզեմ՝ սուվերենին, ներակայացնի հունվարի 11-ին տեղի ունենալիք հանդիպման օրակարգը։
Սա խիստ կարևոր է, քանի որ ըստ անհրաժեշտության ես ու մենք ենք զենք վերցնելու, ես ու մենք պետք է տեղյակ լինենք թե մեր ուսերին ինչ պարտք ու պարտականություն է դնում վարչապետի պաշտոնը զբաղեցնող սուբյեկտը։
Տվեք պարզաբանում տիկին Մանե Գևորգյան, այլապես ապատեղեկատվությունը, անտեղյակությունը ծնելու են քաոս, ինֆերնո, լեւիաֆան... իսկ այդ ամենը ծնողը լինելու եք դուք ու օրվա վարչախումբը»։
19:27 15/11/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԿտրականապես անընդունելի են նման մանիպուլյացիաները. դրանք վերջին շրջանում նկատվող, հետևողական և ուղղորդված կերպով բանակի հեղինակությանը հարված հասցնելու խիստ վտանգավոր ծրագրեր են. ՊՆ
22:09 24/09/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԼույս աշխարհ է եկել ապրիլյանի հերոս Ադամ Սահակյանի եղբորորդին՝ փոքրիկ Ադամը
09:58 10/09/2020  |  ՄամուլՔառօրյա պատերազմի միֆերը քանդված են. կուլիսներում բուռն խոսակցություններ են ծավալվել. «Հրապարակ»
12:57 05/09/2020  |  ՄեկնաբանությունՊղծել են Ապրիլյան պատերազմի մասնակիցներ Արմենակ Ուրֆանյանի և Ռոբերտ Աբաջյանի շիրիմները. Սարկիսով
09:42 04/09/2020  |  ՄամուլԱպրիլյան պատերազմի հանգամանքներն ուսումնասիրող հանձնաժողովի եզրակացությունն ուշանում է. «Իրատես»
19:04 13/08/2020  |  ԼՐԱՀՈՍԲեռլինում բացվել է Հայաստանի Հանրապետությանը և Արցախի Հանրապետությանը նվիրված ցուցահանդես

Участник Апрельской войны призвал пресс-секретаря Пашиняна представить повестку дня намеченной на 11 января встречи 01/08/2021   13:04  |  Комментарий
Крайне важно, чтобы пресс-секретарь премьер-министра Армении не высказывала непонятных мыслей, а представила нам, гражданам Республики, единственным и безусловным адресатам правительства, я бы хотел сказать - суверену, повестку дня встречи 11 января, пишет участник Апрельской войны 2016 года Грант Саркисов.
"Это крайне важно, потому что при необходимости я и мы возьмемся за оружие, я и мы должны знать, какие обязанности и ответственность возлагает на наши плечи субъект, занимающий пост премьер-министра", - отметил он.
"Представьте разъяснения, госпожа Мане Геворгян, иначе дезинформация, неведение породят хаос, инферно, левиафана ... и родоначальниками всего этого будете вы и действующий режим", - добавил он.