Ucom-ն առաջարկում է 2X շատ ինտերնետ 2 տարով ցանկացած սմարթֆոն գնելու դեպքում 03/05/2020   18:09  |  ԼՐԱՀՈՍ
Գարնան տոներին ընդառաջ Ucom-ն առաջարկում է բաց չթողնել գեղեցիկով կիսվելու հնարավորությունը և ձեռք բերել նախընտրելի մոդելը սմարթֆոնների լայն տեսականուց։ Մասնավորապես, 4 հիմնական տեսախցիկով Xiaomi Redmi Note 8T սմարթֆոնը 80 800 դրամով ձեռք բերելու դեպքում Ucom շարժական կապի u Կանխավճարային և Ունիվերսալ/ Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային ձայնային ծառայությունների նոր և առկա բաժանորդները կստանան 2 անգամ շատ ինտերնետ առանց որևէ պարտավորության։ Գիգաբայթերը կկրկնապատկվեն՝ կախված ընտրված սակագնային պլանում առկա ներառումներից։ Մասնավորապես՝ u Կանխավճարային ծառայության բաժանորդները հնարավորություն ունեն ստանալու մինչև 12 ԳԲ ինտերնետի ծավալ, իսկ Ունիվերսալ/ Ունիվերսալ Պլյուս ծառայության բաժանորդները կարող են ստանալ մինչև 90 ԳԲ ինտերնետ ծավալ 2 տարի շարունակ։
«Ինչպես միշտ, գարնան տոներին ընդառաջ Ucom շարժական կապի ձայնային բաժանորդները կարող են ոչ միայն ձեռք բերել չորս հիմնական տեսախցիկով, 6.3 դյույմ ամբողջական էկրանով, հզոր մարտկոցով, արագ լիցքավորման հնարավորությամբ և NFC –ով Xiaomi Redmi Note 8T սմարթֆոնը, այլև ներկայացված բրենդերի ամենալայն տեսականուց՝ ցանկացած սմարթֆոն։ Մենք կարևորում ենք մեր բաժանորդների՝ իրենց մտերիմների հետ մշտապես կապի մեջ մնալու ցանկությունը և բոլոր սմարթֆոնների հետ կրկնակի գիգաբայթեր ենք տրամադրում», - նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք, որ առաջարկը գործում է ցանկացած սմարթֆոն ինչպես կանխիկ, այնպես էլ ապառիկ ձեռք բերելու դեպքում։

Ucom предлагает в х2 раза больше интернета на 2 года при покупке любого смартфона 03/05/2020   18:15  |  Лента новостей
В преддверии весенних праздников компания Ucom предлагает не упустить возможность поделиться красотой и приобрести предпочитаемую модель из широкого ассортимента смартфонов. Об этом сообщает пресс-служба компании.
В частности, в случае приобретения смартфона Xiaomi Redmi Note 8T с 4-мя основными камерами за 80 800 драмов, новые и текущие абоненты голосовых тарифных планов uПредоплатный и постоплатной услуги Ucom Универсал/ Универсал Плюс получат в 2х больше интернета без каких бы то ни было обязательств.
Гигабайты будут удвоены в зависимости от объема вложений выбранного абонентом тарифного плана. В частности, абоненты услуги uПредоплатный смогут получить до 12 ГБ интернета, а абоненты постоплатной услуги Универсал/Универсал Плюс имеют возможность получать до 90 ГБ в течение 2-х лет.
«Как всегда, в преддверии весенних праздников абоненты мобильных услуг Ucom могут приобрести не только смартфон Xiaomi Redmi Note 8T, оснащенный 4-мя основными камерами, 6,3- дюймовым экраном, возможностью быстрой зарядки мощного аккумулятора и NFC, но и любой другой из самого широкого ассортимента популярных брендов. Мы ценим желание абонентов всегда оставаться на связи со своими близкими, поэтому в дополнение к любому смартфону предоставляем двойной объем гигабайтов», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Отметим также, что предложение действительно при покупке любого смартфона, как наличными, так и в кредит.