01/16/2020   23:37  |  Միջազգային լրահոս Պոզները բնութագրել է Միշուստինին Հեռուստահաղորդավար Վլադիմիր Պոզները բնոթագրել է Ռուսաստանի նոր վարչապետ Միխայիլ Միշուստինին: «Նա խելացի, գործունյա և կոնկրետ անձնավորություն է», - նշել է հաղորդավարը: Պոսները հավելեց,...
01/16/2020   22:22  |  Քրեական խրոնիկոն Իսպանիան որոշեց՝ Ռուսաստան ոսկի արտահանող «օրենքով գողին» անհապաղ արտաքսել Իսպանիայի ազգային դատական պալատը որոշեց անհապաղ վտարել՝ առանց երկիր վերադառնալու իրավունքի՝ հանցավոր խմբի ղեկավար, «օրենքով գող» Զվիադ Դարսաձեին, ով զբաղվում էր գողությունով և Ռուսաստան...
01/16/2020   20:01  |  ԼՐԱՀՈՍ Վարորդական բալեր վաճառելու վերաբերյալ հայտարարությունները հումորային են. Կարծում է ոստիկանապետին կից հասարակական խորհրդի անդամ Ղահրամանյանը Վարորդական բալերի առքուվաճառքն իրենից որևէ լուրջ բան չի ենթադրում։ «Փաստինֆո»-ի հետ զրույցում այս մասին ասաց ՀՀ ոստիկանության պետին կից հասարակական խորհրդի անդամ, «Ճանապարհային...
01/16/2020   19:52  |  ԼՐԱՀՈՍ Արսեն Դավթյանի և Ռազմիկ Աբրահամյանի գործով կսկսվի վկաների հարցաքննությունը Երևանի ընդհանուր իրավասության դատարանում ՝ դատավոր Արտուշ Գաբրիելյանի նախագահությամբ, ավարտվեց ԱՆ նախկին փոխնախարար Արսեն Դավթյանի և Ռազմիկ Աբրահամյանի գործով դատական նիստը՝ աշխատանքային ժամը...
01/16/2020   19:43  |  ԼՐԱՀՈՍ Թավշյա յուրաքանչյուր ղեկավար ունի բյուջեն լցնելու իր «առասպելը» «ՀՀ առողջապահության նախարար Արսեն Թորոսյանի հրամանը՝ մարզային մի շարք բուժկենտրոնների պետական ֆինանսավորումը դադարեցնելու վերաբերյալ բավական ուշագրավ տեղեկատվություն է փոխանցում ներկա...
01/16/2020   19:17  |  ԼՐԱՀՈՍ Վարչապետը Երևանի քաղաքապետարանում հանդիպում է «Իմ քայլը» խմբակցության անդամների հետ ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն այս պահին Երևանի քաղաքապատերանում է։ Վարչապետը գնացել է քաղաքապետարան հանդիպելու ավագանու «Իմ քայլը» խմբակցության անդամների հետ։ Այս մասին...
01/16/2020   19:05  |  ԼՐԱՀՈՍ Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Միխայիլ Միշուստինին՝ ՌԴ վարչապետ նշանակվելու առթիվ Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Միխայիլ Միշուստինին՝ Ռուսաստանի Դաշնության վարչապետ նշանակվելու կապակցությամբ: Ուղերձում, մասնավորապես, ասված է. «Հարգելի Միխայիլ...
01/16/2020   18:57  |  ԼՐԱՀՈՍ «5-րդ ալիք»-ը՝ ԱՆ-ին. Հորդորում ենք օգտագործել զուսպ բառապաշար և չվերադառնալ լրագրողներին դասավանդելու վնասակար առաքելությանը «5-րդ ալիք» հեռուստաընկերությունն արձագանքել է առողջապահության մտահոգությանը։ Հեռուստաընկերության տարածած հայտարարության մեջ ասված է. «Հայաստանի առողջապահության...
01/16/2020   18:54  |  ԼՐԱՀՈՍ Ձեզ հովանավորողներին Աստված կպատժի. Ռազմիկ Աբրահամյան Ձեզ հովանավորողներին Աստված կպատժի։ Նման արտահայտություն կատարեց «Հանրապետական» հիվանդանոցի տնօրեն Ռազմիկ Աբրահամյանը՝ դուրս գալով Երևանի ընդհանուր իրավասության դատարանից։ Վերջինիս...
01/16/2020   18:49  |  ԼՐԱՀՈՍ Նարեկ Մալյանին հարցաքննել են սպանության սպառնալիքի կասկածանքի շուրջ «Վետո» հասարակական-քաղաքական շարժման ղեկավար Նարեկ Մալյանն այսօր ՀՀ քննչական կոմիտե է հրավիրվել սպանության սպառնալիքի գործով՝ «Կանանց ռեսուրսային կենտրոն» ՀԿ-ի ղեկավար Լարա...

01/16/2020   18:09  |  Информационная платформа Дилижанский перевал закрыт для большегрузов из-за обильного снегопада На дорогах Талина, Артика, Ноемберяна, Туманяна, Степанавана, Раздана, Севана, Дилижана, Иджевана, Чамбарака, Гавара, Гориса, Мегри, а также на Дилижанском перевале идет снег.
01/16/2020   17:49  |  Чрезвычайное просшествие Самолет иркутской авиакомпании экстренно сел на недействующую полосу вблизи аэропорта Домодедово Самолет SSJ-100 иркутской авиакомпании "ИрАэро" в четверг совершил экстренную посадку на строящуюся полосу в аэропорту "Домодедово", пострадавших нет.
01/16/2020   17:37  |  Международные новости Путин назначил Мишустина премьер-министром России Президент России Владимир Путин подписал указ о назначении Михаила Мишустина на пост премьер-министра РФ.
01/16/2020   17:16  |  Комментарий Эксперт Самвел Мартиросян предостерег армянских пользователей соцсетей от атак азербайджанских хакеров Он призвал сменить пароли электронной почты и аккаунтов в соцсетях.
01/16/2020   16:47  |  Криминальная хроника Замглавы Полиции Армении Вардана Мовсисяна вызвали в Спецследственную службу По сведениям “ФактИнфо”, Вардана Мовсисяна допросили в Специальной следственной службе Армении.
01/16/2020   16:35  |  Международные новости Госдума дала согласие на утверждение Мишустина на пост премьер-министра России Государственная дума в четверг дала согласие президенту на назначение Михаила Мишустина премьер-министром России.
01/16/2020   16:25  |  Лента новостей Роддома никоим образом не причастны к незаконному усыновлению детей - Размик Абрамян При этом Абрамян воздерживался от ответов на вопросы журналистов.
01/16/2020   16:08  |  Здоровье Ученые выяснили, какое молоко поможет сохранить молодость Исследователи из Университета Бригама Янга (США) выяснили,биологическое старение организма медленнее у людей, которые предпочитают маложирное коровье молоко.
01/16/2020   15:46  |  Лента новостей Гагик Хачатрян проходит обследование в медцентре “Астхик” Экс-министр финансов Армении, бывший глава Комитета государственных доходов РА Гагик Хачатрян проходит обследование в ереванском медцентре “Астхик”.
01/16/2020   15:32  |  Интересно знать Журналисты узнали о судьбе одного из крупнейших алмазов в истории Алмаз «Севело» («редкая находка») добыли в апреле 2019 года в Ботсване. Его масса составляет 1758 карат.