Միքայել Վիրաբյանը նշանակվել է Արցախի հանրային ծառայությունները եւ տնտեսական մրցակցությունը կարգավորող հանձնաժողովի նախագահ 02/12/2019   12:15  |  ԼՐԱՀՈՍ
Նախագահ Բակո Սահակյանն ստորագրել է հրամանագիր, համաձայն որի՝ Միքայել Վիրաբյանը նշանակվել է Արցախի Հանրապետության հանրային ծառայությունները եւ տնտեսական մրցակցությունը կարգավորող պետական հանձնաժողովի նախագահ՝ մինչև 2022 թվականի հուլիսի 12-ը պաշտոնավարման ժամկետով:
Ինչպես  տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, Բակո Սահակյանի մեկ այլ  հրամանագրով Միքայել Վիրաբյանն ազատվել է Արցախի Հանրապետության հանրային ծառայությունները եւ տնտեսական մրցակցությունը կարգավորող պետական հանձնաժողովի նախագահի տեղակալի պաշտոնից։

Президент Арцаха назначил главу Госкомиссии по регулированию общественных услуг и экономической конкуренции 02/12/2019   12:32  |  Лента новостей
Микаел Вирабян назначен председателем Государственной комиссии Республики Арцах по регулированию общественных услуг и экономической конкуренции. Соответствующий указ подписал президент Республики Арцах Бако Саакян. Об этом сообщает пресс-служба главы Арцаха.
Указывается, что срок должностных полномочий истекает 12 июля 2022 года.
Сообщается, что другим указом Микаел Вирабян освобожден от должности заместителя председателя Государственной комиссии Республики Арцах по регулированию общественных услуг и экономической конкуренции.