Լուսավոր Հայաստանն այլընտրանք չունի. Մանե Թանդիլյան 11/26/2018   12:20  |  Ընտրական իրավունք
«Լուսավոր Հայաստան» կուսակցության ներկայացուցիչ Մանե Թանդիլյանը, դիմելով քաղաքացիներին, քարոզարշավի մեկնարկին հայտարարել է, որ հետհեղափոխական առաջին ընտրություններին քաղաքացիները պատմական առաքելություն ունեն՝ ձևավորելու այն քաղաքական ուժերին, որոնք այսուհետ կառուցելու են Հայաստանը և դարձնելու երազանքի պետություն:
«Մեզ համար մարդը գերակա արժեք է։ Մարդիկ մեր նպատակն են, Հայաստանում պետք է ապրեն այն քաղաքացիները, ովքեր կարողանում են աշխատանքի գնալ, վաստակել իրենց եկամուտները, ում պետք է պետությունն աջակցի արժանապատիվ ապրելակերպ կառուցելու համար», - հայտարարեց Մանե Թանդիլյանը։
Նրա խոսքով՝ «Լուսավոր Հայաստանն» է այն ուժը, որը ժողովրդի հետ միասին կարողանալու է կերտել, տանել երկիրը դեպի այդ ուղղությամբ։
«Մեր արհեստավարժ թիմը պատրաստ է այսօր և վաղը կառուցելու բարեկեցիկ և արժանապատիվ Հայաստան։ Լուսավոր Հայաստանն այլընտրանք չունի», - հայտարարեց Թանդիլյանը։

Мане Тандилян: Светлая Армения не имеет альтернативы 11/26/2018 13:01 | Избирательное право
Представитель партии “Светлая Армения”, экс-министр труда и социальных вопросов РА Мане Тандилян в ходе агиткампании к досрочным выборам в парламент заявила, что перед гражданами открылась историческая возможность сформировать НС из тех политических сил, которые превратят Армению в страну мечты.
“Для нас человек – это высшая ценность", - подчеркнула Тандилян.
Она отметила, что государство должно оказывать гражданину содействие в его стремлении работать и достойно жить.
По словам Тандилян, “Светлая Армения” – это та сила, которая вместе с народом сможет вести страну в этом направлении.
“Наша команда профессионалов готова сегодня и завтра строить благоустроенную и достойную Армению. Светлая Армения не имеет альтернативы”, - заявила она.